Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a skorpió és a kos...

Milyen a skorpió és a kos kapcsolata általában?

Figyelt kérdés
Barátságra gondolok:):):)
2011. jan. 12. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt olvashatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..


Bár van egy skorpió srác, aki nagyon kedves és figyelmes velem, de róla pl semmit nem tudok ezeken kívül semmit mondani, mert bár régóta ismerem, annyira keveset beszél, hogy nem tudom valójában milyen. Jó benne van mindenben így baráti társaságban, de annyira zárkózott, hogy magáról sosem beszél. Inkább hozzánk alkalmazkodik, ha kérdezem is, röviden válaszol vagy inkább csak munkáról. Na ő egy megfejthetetlen különlegesség, de szeretjük őt!

2011. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen a skorpiók ilyenek nagyon zárkózottak,tudni akarják,hogy mások milyenek,de magukról nem árulnak el semmit,főleg a fiúk.Egyébként én is pont ilyen vagyok,nem szeretem,ha mások beleszólnak a dolgaimba,meg sokat kérdezősködnek,sok idő kell még meg nyílok valakinek és elkezdek magamról beszélni...
2011. jan. 15. 15:30
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha nagyon kedves és figyelmes veled,akkor biztosan kedvel téged,csak nem szeret magáról beszélni,szerintem inkább azt akarja,hogy te beszélj többet magadról...
2011. jan. 15. 15:33
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Kapd be kisanyám!
2011. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én???Miért is?
2011. jan. 21. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!