Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánytestvérek kapcsolata...

Lánytestvérek kapcsolata miért jobb és erősebb (általában! ) mint fiú - lány?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert azonos neműek egyrészt, másrészt a lányok érzelmesebbek. Viszont nekem van egy bátyám és imádom őt, meg ő is engem, csak nem mutatjuk ki annyira, mert hát érted..haverok:)

17L 21F

2011. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem értek egyet. Csládunkban ésa baráti körben nincsilyen különbség.Inkább azt lehet mondani,hogy vagy szeretik egymást a testvérek egy családban, vagy nem. És akkor az független a nemtől
2011. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pedig fordítva van. A báty - húg kapcsolat a legerősebb.
2011. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

én lány vagyok (18) és a 15 éves öcsémmel nagyon jóba vagyunk(persze néha veszekszünk is)

a hugunkkal viszont nem jövünk ki jól mert nagyon elvont, elvarázsolt

2011. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%
Tudod ha lány vagy és megindul a fehér folyás vagy a menstruáció akkor ha nővéred van megkérdezheted tőle mikor fiuknál ez nem működik. És a fiúk elvárják hogy tudj focizni meg ilyen férfias sportokat. Jó jó én is tudok focizni de a fiúk egyszerűen jobban kedvelik a fiú tesókat mint egy lányt aki egy idő után tini lesz és jön a minden smink gy jól nézek ki meg minden ilyen. Egyb lány vagyok.Aláírás: Vepperi Virág
2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na nálunk, ez pont nem így van, nővérem és bátyám is van, de a bátyámmal olyan igazi a kapcsolatunk, az egész hülye családban mi vagyunk ketten egymásnak és össze is tartunk. Mi ketten, vállvetve a hülyék ellen, így szép a mi testvériségünk. Szó szerint:)
2011. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet altalanossagban kijelenteni. Rengeteg lany testver kapcsolatban okoz gondot a rosszindulat, az irigyseg. Nekem egy batyam van, de nagyon jol meg voltunk mindig.
2011. ápr. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyan lánytesókat ismerek akik nem szeretik egymást...

Fiú-lány tesóknál viszont általában nincs gond, legalábbis az én rokonaim, ismerőseim között.

2011. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van egy nővérem,2 év van köztünk,amikor kisebbek voltunk,folyamatosan vitatkoztunk minden piti dolgon,de amióta kamasz korba léptünk,kevésbé veszekedünk,csak nagyon minimálisan,de az elfogadható.Régen még össze is verekedtünk,most már akármi történjen,nem szoktunk.:D Sok mindent meg tudok vele beszéli,meg bízunk egymásban.
2013. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!