Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a skorpió és a kos...

Milyen a skorpió és a kos kapcsolata általában?

Figyelt kérdés
Barátságra gondolok:):):)
2011. jan. 12. 18:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Min2 uralkodó jegy,szóval rivalizálnak egymással vagy jól kijönnek???
2011. jan. 12. 18:22
 2/15 Bretso ***** válasza:
Általában jól kijönnek, bár lehet csak annak köszönhető, hogy a különböző élethelyek miatt nem találkoznak, ki tudja.
2011. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok,mindig jól kijöttem a kosokkal,barátként és a szerelemben is.Őszinte,jóindulatú,vidám emberek.Bár a nézeteink,céljaink,viselkedésünk teljesen más,sok mindenben egyformák vagyunk.Szerelemben nehezebb.Mert a kos nagyon szabad, a skorpió túl ragaszkodó.Minden esetre én semmi rosszat nem tudok a két jegy kapcsolatára mondani
2011. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem pl a legnagyobb ellenségem is kos és a legjobb barátnőm is kos.Vannak közös tulajdonságaik de mégis különböznek...2 kos se egyforma.Van egy csaj,aki kos,jelenleg ő az az ember akit a legjobban utálok ránézek és rosszul leszek,2színű,hazudós,utálom,és mindig össze-vissza beszél,hazudozik,nagyon csúnya vitáink voltak és nagyon komolyan összeverekedtünk.
2011. jan. 12. 19:12
 5/15 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm kos és nagyon jól kijövünk,sokat vagyunk együtt,majdnem mindennap találkozunk és beszélgetünk.

Csak az a baj,hogy teljesen más kategória vagyunk mindketten,más a stílusunk és máshogy látjuk a dolgokat is,ritka az,hogyha ugyanaz a véleményünk,ezért nagyon sokat vitázunk,inkább csak megjegyzéseket teszünk meg hát a sok nézeteltérés...De ezeket leszámítva nagyon jókat nevetünk és 6 éve vagyunk b.nők

2011. jan. 12. 19:15
 6/15 A kérdező kommentje:
És a b.nőm testvére is kos(fiú) egyszer összejöttünk,és mivel én skorpió vagyok és többre vágytam,több odafigyelésre,mélyebb érzelmekre...stb.Ő meg olyan közömbös volt mindig és nem nyílt meg.Elmentünk valahova és még csak a kezemet se fogta meg,fel se tűnt senkinek,hogy járunk,úgyhogy szakítottunk...
2011. jan. 12. 19:18
 7/15 anonim ***** válasza:

"2 kos se egyforma."


Így van. Sőt semmi közük egymáshoz azon kívül, hogy kosok.

2011. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

"Van egy csaj,aki kos,jelenleg ő az az ember akit a legjobban utálok ránézek és rosszul leszek,2színű,hazudós,utálom,és mindig össze-vissza beszél,hazudozik,nagyon csúnya vitáink voltak és nagyon komolyan összeverekedtünk."


Ez azért van, mert a skorpiók nem ismernek árnyalt érzelmeket, csak imádnak-gyűlölnek, de semlegesen elviselni nem tudnak másokat. A "fekete vagy fehér" tipikus esetei...

2011. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok skorpió (hanem nyilas), de:...

A kosokról az a tapasztalati megfigyelésem, hogy kreativitást igénylő szöszmötölős alkotós dolgokban nagyon jól együtt lehet velük dolgozni.

Amúgy iskolás koromban nekem is volt egy kos-csaj osztálytársam, mi is nagy ellenségek voltunk, mert folyton versengeni akart és irigykedett. Próbáltam távoltartani magam tőle, de akkor is nyomult a butaságokkal, ezért visszavágtam én is. De érdekes, hogy minden vitánk ellenére, ha kellett valami ötletes kézműves dolgok alkotni az osztálynak, akkor azt mindig együtt csináltuk (félretéve a balhét) és tök jó dolgokat hoztunk létre.

2011. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha már így szóba került a nyilas,te hogy jössz ki a skorpiókkal?
2011. jan. 13. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!