Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számítanak az alábbiak és, ha...

Számítanak az alábbiak és, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy csillagjegy első vagy utolsó napján született-e az ember, hogy melyik csillagjegyben, hogy kerek napon vagy sem vagy, hogy melyik évszakban.

Mindezek mennyire befolyásoló tényezők?


2010. dec. 31. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
nem
2010. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az évszak minimálisan, a csillagjegy kicsit jobban. Szerintem csak akkor számít hogy első vagy utolsó nap, ha tényleg határeset nagyon. (első vagy utolsó óra, vagy ilyesmi)
2010. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Számít nagyon is. A jegyeket 3 periódusra osztják. Minden csillagjegyet el lehet harmadolni (pl külön kategória az aki az első harmadban, aki a másodikban és aki a harmadikban). A kerek nap problémája az már inkább számmisztika, de ezek együttesen lehetővé teszik h 2 ugyanabban a csillagjegyben született ember teljesen különböző legyen.
2010. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

" de ezek együttesen lehetővé teszik h 2 ugyanabban a csillagjegyben született ember teljesen különböző legyen"

Igen ez emiatt van, véletlenül sem azért, mert a horoszkóp egy baromság.

2011. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod, mint aki rászánta azt a másfél évet, hogy minden részletét kiismerje és nem úgy, mint aki élből elutasitja ugye?
2011. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ezt úgy mondod, mint aki rászánta azt a másfél évet, hogy minden részletét kiismerje és nem úgy, mint aki élből elutasitja ugye?"

Értsd már meg, hogy aki egy percet is rászán az hülye!

Semmi másfél év, aki már csak eljátszik a gondolattal, hogy "ebben lehet valami", annak valami baj van az agyával...

És sajnos az emberek k*rvanagyrésze ilyen ostoba.

Vegyétek már észre, hogy az alma nem azért esik a fejetekre, mert a gonosz szellemek rádobják, a Föld nem egy teknősbéka hátán pihen és az ajándékokat sem a Jézuska hozza...

2011. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Értsd már meg, hogy aki egy percet is rászán az hülye!"

Johannes Kepler találta ki az asztrológiát és a horoszkópot.

Szerintem egyáltalán nem volt hülye, elég sok mindent talált fel.

Dr. John Dee is asztrológus volt, I. Erzsébet királynő asztrológusa, és ő is elég sok felfedezést tett.

2011. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kepler és John Dee is a XVI. század végén éltek, dolgoztak.

Ma 2011 van.

Érzed a különbséget?

2011. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor az miért is van, hogy kb. mindenki beleillik valamelyik archetipusba a 12 közül, ilyen-olyan kombinációban, de egyáltalán nem jelentős eltéréssel? Emberekkel foglalkozok és elég jó megfigyelő vagyok, ráadásul én sem csak poénból kezdtem el ilyen irányban kutatni, egyszerűen csak tudni szerettem volna bizonyos dolgok magyarázatát. Persze csak a napjegy alapján könnyű azt mondani, hogy ez vagy az egyáltalán nem illik bele, de látatlanban tudnék neked mondani a születési dátumod alapján olyat, amitől seggre ülsz.
2011. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Akkor az miért is van, hogy kb. mindenki beleillik valamelyik archetipusba a 12 közül, ilyen-olyan kombinációban"

Ne haragudj, ez tényleg varázslatos!

12 teljesen átlagos leírás közül lesz egy olyan, ami ráillik az emberre!

De nyugodtan égesd tovább magad, itt a születési dátumom:

1988.08.26.

2011. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!