Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbiak smucigságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak smucigságnak számítanak és inkább fogjam menekülőre?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy most ismerkedem egy fiúval, a 7. randevúnál tartunk, még nem történt semmi. Tetszik nekem, de valamit nem értek. Kicsit smucignak tartom. Olyan dolgokat ad nekem a virágon kívül, amiket ő is ingyen szerzett pl: elmegyünk egy helyre, ott ki vannak téve csokik (MIKULÁS napja volt) elvett egyet, majd nekem adta, de magától nem volt hajlandó virágon kívül mást adni. Felnőtt ember, közel a 30-hoz több helyen dolgozik, nem hinném, hogy a pénzen múlna a dolog... Egy másik eset, hogy rágóztam, megkínáltam őt is. Még 2 db volt a csomagban, egyet elfogyasztott, de az utolsó szemet nem adta vissza, hanem eltette... nem szóltam semmit, csak nyugtáztam. Azután, másik alkalommal megkérdezi tőlem, hogy kérek-e narancsot, mert hozott nekem. Egy gyűrött szalvétából elővette a 2 gerezd! narancsot... A legelső randevún fizettem magamnak az ételemet és a legutóbbin is, a többin szinte sétáltunk, vagy 1x, 2x meghívott erre-arra. Nem vagyok nagy igényű, de azért ez a smucigság szemet szúr... Úgy érzem, hogy komolyabban érdekelem, de én bizonytalanabb vagyok ezek után.


Ha már az elején ilyen, akkor később milyen lesz? Mit gondoltok erről az esetről? Ti otthagynátok, vagy mit tennétek?


Köszönöm válaszaitokat!


2009. dec. 16. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod a dolgokat! Mert igaz hogy ne mindig a pasi fizessen mert az sem jó, de azért néha-néha megteheti, főleg az elején! Az én barátom is dolgozik de nem keres sokat a kötelezők után alig marad nála pénz de mégis vesz nekem ezt azt néha, pl csokit, cukrot, meg néha meghív ide-oda! Ugyhogy abszolut nem vagyok én se nagyigényű csak vannak alapnak tekinthető dolgok amiket te is elvársz! Tanácsot az ügyedben nem igazán tudok adni mert nem ismerem a pasit, mert ha csak a pénz terén ilyen akkor egy esélyt megérne a dolog h elbeszélgess vele és úgy dönts h kell e ez neked hosszutávon! 24/L
2009. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez azért vicces! :DDD Egyelőre örülj a virágnak, és szemrevételezz!
2009. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

És te mit adsz neki? Mert ha semmit akkor, nagyon helyes h nem rád költi a lóvéját!! Ha te is adsz, akkor télleg alapból smucig...


Szvsz azért az a 2 gerezd narancs tényleg durva, ha már adok vmit, mégha nem is szívesen akkor sem a maradékot...

2009. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaa még annyit h ha alapból ilyen, akkor FUTÁS van!
2009. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
adtam neki mikulásra egy csokit és meghívtam moziba, mert volt két jegyem és vele akartam elmenni, persze ezt a vágyamat nem mutattam ki neki...
2009. dec. 16. 11:53
 6/14 A kérdező kommentje:

azért hagyjak még időt, hogy jobban megismerjem? és ezt a dolgot hogyan deríthetem ki, vagy hogyan tudakolhatom meg, amivel kiugrasztanám a nyulat a bokorból.

Persze óvatos, megfontolt embernek ismertem meg, szóval lehet, hogy nem is kéne keresnek szánt szándékkal a hibákat, vagy félreérthető szituációkat...

2009. dec. 16. 11:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet azért kell annyi munkahelyen dolgoznia, mert nincs pénze... Igazából az a baj, hogy meg sem kérdezheted, hogy baj van-e vele anyagilag, mert érzékenyek vagyunk a pénztárcánkra.. De ha esetleg finoman tudnál érdeklődni, és jó pillanatban kapod el lehet több mindent fogsz megérteni. Viszont haa annyira nem érdekel a srác, akkor meg hanyagold. 21F
2009. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...érdekes, én azt mondom folytasd ezt a dolgot vele!

Az sincs kizárva, hogy ez egy teszt szerűség a részéről, egy 30 körüli férfi már elég rafinált szokott lenni, könnyen lehet, hogy korábban voltak negatív élményei nőkkel kapcsolatban akik kihasználták pénzügyileg.

Könnyen lehet, hogy ezzel akar biztosra menni a kapcsolat elején, hogy neked a nem a pénz a fontos és lehet rád számítani komolyabban is. Azért jutott ez így eszembe mert van egy ugyanilyen haverom, aki hasonlóan viselkedik a nőkkel az ismerkedés elején, ezzel szelektál, ő 33 éves!

22/F

2009. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy elvett egy télapót és neked adta, szerintem nem feltétlenül smucigság, sőt, inkább kedvesség.


A rágós dolog már érdekes, de lehet, hogy csak véletlen, "reflexből" tette zsebre, ilyen már velem is történt.


Viszont a narancsos cucc nagyon gáz...

2009. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szerintem butaság ezt szűrőnek használni. Több normális nőt fog elijeszteni a haverod ezzel, mint amennyi pénzre hajtót idejekorán kiszűr. Egy nő számára az jön le ebből a fajta viselkedésből, hogy sz*rrágó a gyerek, és ha már most ilyen, mi lesz később. Itt nem nagy összegekről van szó, párszáz forintos figyelmességekről. Senki nem várja el, hogy vagyonokat költsenek rá, de azért éreztetni kell, hogy kedveskedni akarsz. Lehet, hogy a két gerezd narancsot is annak szánta a srác, de nekem se esne jól, ha a néhányadik randinál kajamaradékkal "kedvesedne".


Igazából hónapok, évek kellenek ahhoz, hogy az ember olyan közel engedje a másikat magához, hogy anyagilag kihasználhassa. Rá lehet tojni, ha valakinél már az pénzre hajtásnak számít, hogy a másik örül egy tábla csokinak, vagy elfogad egy vacsorameghívást.


Szerintem eleinte a párok sokminden (néha butasággal) kedveskednek egymásnak. Pl. nálunk az első években rengeteg plüssállatot, bögrét, szobrocskát, vettünk egymásnak, aminek semmi haszna, de kifejezi a másik iránti odaadást. Aztán ez lecsengett, ma már nem veszünk ilyeneket, mert nincs rá szükség.


Az a baj, hogy ez a fajta magatartás nagyon rossz benyomást kelt a nőkben. A kérdező lánynak sem tetszik, és nekem sem tetszene. Szerintem rossz stratégia, ha taktikzázás akar lenni, ha meg valóban ilyen a pasi, akkor menekülés!

2009. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!