Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbiak smucigságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak smucigságnak számítanak és inkább fogjam menekülőre?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy most ismerkedem egy fiúval, a 7. randevúnál tartunk, még nem történt semmi. Tetszik nekem, de valamit nem értek. Kicsit smucignak tartom. Olyan dolgokat ad nekem a virágon kívül, amiket ő is ingyen szerzett pl: elmegyünk egy helyre, ott ki vannak téve csokik (MIKULÁS napja volt) elvett egyet, majd nekem adta, de magától nem volt hajlandó virágon kívül mást adni. Felnőtt ember, közel a 30-hoz több helyen dolgozik, nem hinném, hogy a pénzen múlna a dolog... Egy másik eset, hogy rágóztam, megkínáltam őt is. Még 2 db volt a csomagban, egyet elfogyasztott, de az utolsó szemet nem adta vissza, hanem eltette... nem szóltam semmit, csak nyugtáztam. Azután, másik alkalommal megkérdezi tőlem, hogy kérek-e narancsot, mert hozott nekem. Egy gyűrött szalvétából elővette a 2 gerezd! narancsot... A legelső randevún fizettem magamnak az ételemet és a legutóbbin is, a többin szinte sétáltunk, vagy 1x, 2x meghívott erre-arra. Nem vagyok nagy igényű, de azért ez a smucigság szemet szúr... Úgy érzem, hogy komolyabban érdekelem, de én bizonytalanabb vagyok ezek után.


Ha már az elején ilyen, akkor később milyen lesz? Mit gondoltok erről az esetről? Ti otthagynátok, vagy mit tennétek?


Köszönöm válaszaitokat!


2009. dec. 16. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem folytasd a randizast ha amugy jol kijosztok, tetszik neked, stb. viszont szerintem nemhogy smucig de tiszteletlen is. inkabb ne hozna/adna semmit minthogy kiszurja a szemedet 2 gerezd osszenyomorgatott naranccsal. jo, aranyos h gondolt rad, de akkor is! na meg eltenni a ragot?? ez pofatlansag! az szerintem nem minosul fosvenysegnek hogy a vacsit, stb 1-2 kiveteles esettol eltekintve fele-feleben fizetitek. es a szemelyes ajandekok sokkal jobbak mint a draga izek amiket csak ugy odaadnak tessek-lassek. de ha nem is tervez egyelore semmi komolyat veled (es emiatt nem akar rad kolteni, mert meg nem tudja hogy "megterul") akkor is smucigsag es pofatlansag amit csinal. ha a tobbi dolog rendben van vele, akkor folytasd a randizast es porbald jobban megismerni, kerdezgesd diszkreten a szokasairol, deritsd ki hogy milyen teren es mennyire veri a fogahoz a garast es csak utana donts.
2009. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én sem vagyok egy nagy igényű lány, de azért ez kicsit kínos.Abban nincs semmi, ha te is meghívod őt moziba, vagy akár vacsira is, de azért egy pasinak, pláne a kapcs. elején, többet kéne ,,áldoznia,, rád.Ne dobd ki, de egy idő után szánalmasnak fogod látni őt.
2009. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves "sorstárs":D


Én sem a pénze szerint válogatom a pasikat, és egyszer é is összeakartam egy jó példánnyal:D

Első randin semmi, csak sátáltunk. Másodikon is szintén. Jó fej volt kedves, aranyos, ő 31 volt. Aztán hozzá mentem 4-ik randin a kertben beszélgettünk stb.

Tehát nem vitt sehova, de még csak ismerkedtünk, beszélgetni akárhol lehet.

Végülis egyszer elmentünk vásárolni, és vett haza minden félét. És nála kipakoltunk, és megbontott egy 80 forintos olcsó táblacsokit. Belekostolt, és azt mondta, hogy ez nem jó, egyem meg. Mondom, oké, én is megkóstoltam, és azt mondta az enyém az egész tábla, megehetem, majd ledolgozom(!!!!).

Inkább egyedül elengedett 23 órakor haza, minthogy hazavitt volna (3 km-re laktunk egymástól), mondtam neki, hogy kifizetem, ő azt mondta, hogy fáradt, menjek busszal vagy menjek gyalog.

Névnapomra kaptam édességet, de csak úgy lehet az enyém, ha megeheti a felét. Végülis ő ette meg.

Összességében még volt egy pár durva eset, de ez már nem csóróság, ez már szarrágás!

Én sem várom el, hogy kinyalj*ák a seg*em, de azért durva.

Én szakítottam vele nem sok idő múlva.De nem csak a sz*rrágás miatt hanem ment ki akart használni.

Én azt ajánlom neked, h légy óvatos, mert lehet hogy még ő fog téged pofátlanul kihasználni!!! A rágó-ügy sajnos erre világít rá. Ez nem lehet véletlen!!!

Pofátlan lesz, majd figyeld meg. Egyre többet fog mutatni ebből az oldalából is.

Legközelebb te csinálj vele így, ha vmit kérsz tedd "véletlenül" el. Tuti egyből rádförmed hogy "megkárosítottad"!


Kíváncsiak leszünk a további fejleményekre!

2009. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
arra még nem gondoltál,hogy esetleg pénze nincs...manapság nem szokatlan dolog...
2009. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!