Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sorselemzéshez ért valaki?

Sorselemzéshez ért valaki?

Figyelt kérdés

Van itt valaki, aki ért az ilyen horoszkóp vagy sorselemézshez, vagy mihez, komolyabban?

Még évekkel ezelőtt kaptam egy ilyen elemzést, egy kör van rajta a 12 jeggyel, a nő bevonalazgatta, számolgatott, ráírt pár évszámot, hogy mi történik velem X éves koromban, de egyikhez sem írta oda, hogy mi fog történik, én pedig már rég elfelejtettem. Viszont kíváncsi lennék mennyire nem volt igaza :)

De őszintén szólva nincs kedvem több ezer Ft-ot kifizetni ezért megint. Nem hiszek benne.... Viszont kíváncsi vagyok.


2010. dec. 25. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki hisz a jövendőmondásban/horoszkópokban, az sikeres ember nem lehet.


ENNÉL jobb sorselemzést soha nem fogsz kapni.

2010. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Megcáfolom az előző válaszolót.Én hiszek az általános horoszkópban,de nem érzem úgy,hogy ez kicsit is gátolna abban,hogy normális életet éljek.Hülyeség az egész.Aki a kis privát szférájában szokott "rituálékat" csinálni,vagy ezzel foglalkozni,semmit nem ront el az életében.Ennek semmi köze sincs az ezotériához.
2010. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint annak nincs köze,hogy milyen életet alakítasz ki magad körül.
2010. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!