Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak pasik tényleg lusták?

Bak pasik tényleg lusták?

Figyelt kérdés
Másnak is ez a tapasztalata?
tegnapelőtt 18:43
 1/7 anonim válasza:
53%
Miért függne a születési napjától, hogy valaki buta-e?
tegnapelőtt 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem
tegnapelőtt 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lusták, inkább rendmániásak, mindent derékszögbe raknak még a szekrényben is. És ridegek és technokraták, érzelem nem nagyon jellemző rájuk.
tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Miért függne össze valakinek hogy mikor született azzal hogy milyenek a jellem vonásai? Én pl oroszlán vagyok, egy csomóan mondják hogy akkor biztos kiszámíthatatlan vagyok, pedig én vagyok a legbeszámíthatóbb, pontosabb és racionálisabb ember akit a föld a hátán hordott. Ennyit erről
tegnapelőtt 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Tudom, hogy ez az Ezotéria témakör, azon belül Asztrológia, de gondolkodjunk logikusan. Nem lehet egy horoszkóp jegyet, egy tulajdonsággal összefüggésbe hozni, mert nem ilyen egyszerűen alakultak ki az emberek személyiségjegyei, az alapján ,hogy mikor születtek. Mert ilyen alapon 300 millió embernek ugyanolyan lustának kellene lennie. Mivel kb ennyi lenne a bak férfiak létszáma a világon. Ami nonszensz, bár a horoszkóp hívők ezt teljesen figyelmen kívül hagyják, és nem érdeklik ilyen apró részletek.
tegnap 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bálvány ***** válasza:
77%

#5 De az is lehet, hogy a horoszkóp 'hívők' sem mondanak ilyen hülyeséget, Csak a kérdező hiszi azt, hogy ez asztrológia. Te meg gondolod, hogy igazi asztrológiai kérdésre logikus választ adsz. kb. kezet foghattok.

Lássunk egy példát, hogy megértsd. Haverommal vettünk egy 'sárkánygyümölcsös' Fanta special editiont. Szar íze volt. Pár hét múlva egy csemege üzletben igazi sárkánygyümölcsöt tudtunk volna venni. Kedvem lett volna kipróbálni, de a tesó emlékeztetett: 'Tudod, hogy múltkor sem ízlett!' Na, asztrológiából nektek is csak a női magazinos lebutított wannabe verzió jutott. Az alapján elmélkedtek.

tegnap 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem karrieristák és a pénzért hajtanak.


Ebből adódóan nem egy családfanok, szóval ha bak párod van/lesz, akkor nem sokat látod otthon, mert mindig hajtja a munkát, mindig még többet akar, azt nézi, hogy kivel tud barátkozni, hogy a karrierjében előbbre jusson és ambíciói vannak, tehát a partnerétől is elvárja, hogy jó egzisztenciája legyen vagy legalább törekedjen rá. Pénz központúak és ezért az érzelmeiket is képesek a háttérbe szorítani, rajtuk semmit sem fogsz látni, mivel amúgy is nehezen mutatják ki az érzéseiket.


Persze mindez függ az aszcendenstől is, de általánosságban elmondható, hogy nem családapa típusok, tehát otthon lehetnek lusták, ha egyáltalán hazamennek! :D

tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!