Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az édesanyjával,és neki mi a csillagjegye?

Figyelt kérdés

A különböző jegyek nevelési mintázatait szeretném vizsgálni,leírnátok,hogy milyen jegyű az édesanyátok,és milyen anyának láttátok őt?


Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is! :-)



aug. 30. 14:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Édesanyám bak én meg férfiként oroszlán.Hát nem felhőtlen a kapcsolatunk,de mindez azért van mert ez a két véglet a csillagjegyek között. Ő munkamániás én meg csak akkor dolgozom ha kedvem tartja.
szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nyakamat tennem ra, hogy a Napotok kvinkunx orbiszon belul van :)



40F incel

szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én anyám is bak, ő is munkamániás kontrollmániás kihaénnem természetű, én meg kos vagyok és ezt nehezen tűrtem mindig. Amúgy hasonlóak vagyunk de én sokkal érzékenyebb fajta.
szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Pocsék. Ikrek-jegyűek vagyunk mindketten.
szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Anyukámnak szűz napja, ikrek holdja van.

Nekem halak holdam és skorpió napom.


Anyum állandóan beszélgetni akar és néha felesleges és infókkal lát el, amik engem nem érdekelnek, mert a felszínesség netovábbja. De a jó benne, hogy barmiről lehet vele beszélgetni, bár ha nagyon mély téma, akkor nem mindig tudja követni. Ja es fokuszalnis em tud 5 mp-nel tovább semmire, vagy figyelemmegosztás van, és nem tudod figyel-e . Amikor kerdezed, hogy figyel, akkor azt mondja igen, aztan kesőbb kiderül, hogy nem figyelt. (Ikrek)

Mindenbe bele tud kötni, és mindig megtalálja min lehet aggódni, hogyan lehet 1 problemából 10et csinálni. Egyebkent nagyon segítőkész, sokkal gyakorlatiasabb mint én. De néha túlságosan megragad a realitasban földjegyként, amit szinten nehezen viselek. (Szűz)


Általánosságban véve én dupla vízjegyként a mélységet hiányoltam, és néha az empátiát, meg kicsit magasabb érzelmi intelligenciát, mint a "ne legyél már ennyire érzékeny", meg mondjuk az érzelmi szükségleteim észrevételét, ami akkor se ment nagyon, ha szó szerint elmondtam és megfogalmaztam őket.

szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"akkor se ment nagyon, ha szó szerint elmondtam és megfogalmaztam őket"


Merthogy ha épp nem logikus hogy ugy érezzek, akkor nem érezhetek úgy, es ha nem logikus hogy arra legyen szükségem, akkor arra nem lehet szükségem, ő jobban tudja.

szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Ez nagyon fontos,amit írsz,ezt sok esetben gázlángozásnak hívják,ha valaki a saját valóságodat kérdőjelezi meg.Az egy dolog,ha ő ezt a szintet,amit te,nem tudja megélni,és megint más,ha ennek tudatában teljesen le is tagadja,hogy létezik ilyen szint egyáltalán.Azt hiszem,ez nagyon nem szép dolog,és főleg...ezt átéltem én is. :-( Szóval együttérzek veled.

szept. 4. 04:59
 28/28 anonim ***** válasza:

Anyukám ikrek én bika.

Ő szívesen szeret beszélgetni emberekkel, én inkább nem. Van hogy az én dolgaimat is elmondja másoknak amit én nem szeretnék. Néha ki szeretne próbáltatni olyan dolgokat velem amit én nem, van hogy nem tudjuk egymást megérteni. Az egyik rissz tulajdonsága az az hogy bejön a szombámba csak úgy és ha úgy gondolja hogy rendetlenség van átrendezi a szobámat úgy hogy utána ha keresek valamit nem tudja megmondani hova tette azt.

Meg szerintem ő gyors hozzám képest.

Összességében jó a viszonyunk egymással, sokat köszönhetek neki hogy eddig eljutottam az életemben ahol vagyok.

szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!