Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az édesanyjával,és neki mi a csillagjegye?

Figyelt kérdés

A különböző jegyek nevelési mintázatait szeretném vizsgálni,leírnátok,hogy milyen jegyű az édesanyátok,és milyen anyának láttátok őt?


Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is! :-)



aug. 30. 14:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%

Kiemelkedoen jo a kapcsolatom anyukammal, mindkettonknek Rak Holdja van, neki az IC-vel all egyutt (Bika ASC), nekem az aszcendensemmel.


Batyam is Rak Hold-Jupiter a IV. hazban (Kos ASC).



40F incel

aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

Egyke vagyok, elég laza kapcsolat. 16 éves koromig szigorú volt.

Nem megy a nyakamra, nem szól bele az életembe (felnőtt vagyok), nyíltan tudunk beszélgetni.


Nyilas

aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Anyum mérleg volt, ő volt a "tökéletes anya". Én szűz vagyok.
aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Az anyukám ikrek. A hirtelenből változik a hangulata, mindennap üvölt valami miatt. Jó vele a kapcsolata, csak kezd az agyamra menni.
aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Metionin ***** válasza:
100%
Szar. De szerintem ennek nem a horoszkópja az oka, szimplán nem lett volna szabad gyereket szülnie, amúgy is utálja őket. A gyerekkoromat a félelem határozta meg, folyton rajtam vezette le a hangulatingadozásait, sosem tudtam előre, hogy aznap vajon miért fogok kapni. Állandóan hisztizik, ordít, amíg megtehette, ütött is. Pillanatok alatt vált a nyáladzó nagy szeretetből az őrjöngésbe olyan indokok miatt, hogy pl. ő mosni akart és esik az eső. Amikor klimaxolt, tányérokat is dobált, hála légyen akkor már keveset kellett vele egy légtérben tartózkodnom. Mióta elköltöztem, én vagyok az érthetetlen elzárkózó hálátlan, aki nem kér az ő anyai szeretetéből, ezt időnként hisztizve előadja. Ő halak, én ikrek, a többi infót nem tudom, mert a saját születési órámat sem tudom, csak a napot.
aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Tök jó volt a kapcsolatunk. Sajnos már nem él. Ő bak volt és én is az vagyok, de ennél közelebbit nem tudok.
aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Bocsi az offért,de megint itt van egy lepontozó troll,20 profilról. :-(


Csak tudnám,miért lehet ennyi regisztrációt csinálni egy IP-címről...

Már megfigyeltem,hogy sokan így adnak nyomatékot a véleményüknek,hogy bejelentkeznek több profilról,és onnan pontozzák le többször is ugyanazt a válaszolót.Tud ezzel valamit csinálni az ügyfélszolgálat?

aug. 30. 20:31
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Kos...

Konformista, áldozathibáztató, türelmetlen, hangos, erőszakos, önző, logikátlan, következetlen, idegesíti a filozófia és a gondolkodás.

Nem értelmezi a mondatokat, hanem vérszemet kap a számára triggerelő szavaktól és onnantól kukázza a mondat további részeit.

Nem képes saját magán kívül helyezkedni és messziről nézni a dolgokat.

A vitakultúrája a kognitív torzítás és a személyeskedés.

Ha túl unalmas az élete, akkor elviselhetetlenül kötözködő.

Mindentől megszabadul, amiről gondoskodni kéne. mert idegesíti ha valami törődést igényel.

Jót nem nagyon tudok írni róla.

Hogy milyen anya? Hirtelen agresszív, majd hirtelen kedves, majd megint hirtelen agresszív. Számára az egész élet csak probléma. Akárhová néz, csak problémákat lát, azokról beszél, azok megoldását végzi éppen, kiábrándít, lehangol, negatív hangulatot teremt, elrontja az örömöd. Én legalábbis így élem meg vizes-földes emberként.

aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Mintha az én anyámat írnád le,és az enyém szintén Kos.Állandóan azt hirdette egész életében,milyen fontos neki a béke,de folyton csak a balhé volt körülötte.Borzasztóan agresszív,és rosszindulatú,másokat (akár a saját családtagjait is)a háta mögött kibeszéli,rendetlen,és egyszerűen képtelenség,hogy nála többet tudj dolgozni (mert mindig ő a munka hőse,akkor is,ha csak üldögél. :-) )Simán a szemedbe hazudik,ha érdekei úgy kívánják,és szerintem nem él ember a földön,akit ő egy kicsit is tisztelni tudott valaha.

Ahogy írod ezt az egyszer kedves,máskor agresszív váltakozást,az én anyámnál is ez a helyzet,de a három gyerekéből kettő pszichés beteg is lett.

Ja,és nem tudod jobb belátásra bírni.Én hiába szembesítettem olyan tényekkel is,amit több ember is tanúsítani tud,mindent áthárított rám,vagy valaki másra.

Én levegő-víz jegyként éltem ezt meg mellette.

aug. 31. 06:12
 20/28 anonim ***** válasza:
Én skorpio vagyok, anyu szűz volt. Alapvetően jó, lelkiismeretes anya volt. Kissé túlféltő de ugyanakkor saját magára nem vigyázott nagyon. Voltak káros szenvedélyei. Mivel egyedül nevelt és én elég bizalmatlan, félénk gyerek voltam, egy erős, biztató, nagyon stabil, támogató, pozitív személyiségű szülőként biztosan többet tudott volna kihozni belőlem, de nem igazán volt ilyen. Eléggé különbözőek voltak a meglátásaink, természerünk. Eléggé kritikus volt. Talán bizalmatlan is. Amolyan egykedvű. Később sajnos sokat veszekedtünk. Mert sehogy nem sikerült közös nevezőre jutni a dolgokban.
aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!