Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van 1 velem egykorú szép Nő a...

Van 1 velem egykorú szép Nő a környezetemben.Tetszik bár nem vagyunk egy súly csoport,anyagi részről.Na de a lényeg: Mindig karöltve mászkál az édesanyjával,egymagában nem mozdul ki és így problémás az úgymond randira hívása.Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

júl. 24. 02:28
 1/3 anonim válasza:

Én ilyen esetekben írok egy levelet, és amikor legközelebb találkozom a számomra vonzó emberrel, akkor odalépek hozzá és az mondom:


Szia!


Ez egy magán levél, és neked írtam :)


Azzal elköszönöm és tipli :)

júl. 24. 05:54
 2/3 anonim válasza:

Deritsd ki a nevét.

Aztán keresd meg netes közösségi oldalakon.

Ha nem találod akkor meg a hagyományos postai levelezés útján vedd fel vele a kapcsolatot.

/Bár ez hihetetlen hogy soha de soha nincs egyedül, dolgozni, boltba, szórakozni vagy valahova csak eljár egyedül is, hát ilyenkor kell lecsapni rá/

júl. 24. 11:08
 3/3 A kérdező kommentje:

2/2 anonim.


Konkrétan nem tudom hol,milyen címen lakik csak annyit tudok melyik utcában.


És azon a környéken nem ismerek senkit sem hogy informálódjak.


Házalni meg nem fogok.


Kikapcsolódási helyen,vagyis nem szórakozóhelyen szoktam egyedül vele találkozni,és az anyukája mindig ott van mellette vagy a közelben.


Amint közeledni próbál valaki hozzá az Anyja már oda is jön.


Múltkor odamentem hozzá,és csak az Anyjával tudtam diskurálni,mert nem igazán hagyja a Lányát szóhoz jutni.


40 éveiben van amúgy a csaj.


Munkahelyén megközelíthetetlen,bulizni nem jár egyáltalán,barátnői sincsenek és mivel elég távol élünk egymástól a település ahol élünk pont a két végletében így nem lehet kiszámolni hogy épp mikor melyik boltban ha egyáltalán jár vásárolni talizhatnék vele.


Központba is mindig persze kiöltözve az Édesanyjával jár,én meg haverok hiányában egyedül nem sétálgatok a köztéren,na meg nincs is érteleme mert nem adott időpontban vannak bent csak mikor ők úgy gondolják.

júl. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!