Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az édesanyjával,és neki mi a csillagjegye?

Figyelt kérdés

A különböző jegyek nevelési mintázatait szeretném vizsgálni,leírnátok,hogy milyen jegyű az édesanyátok,és milyen anyának láttátok őt?


Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is! :-)



aug. 30. 14:09
1 2 3
 1/28 Bálvány ***** válasza:
82%
A születési horoszkópban a Hold helyzetét kellene megvizsgálni az egyén és anya viszonyának megértéséhez. Életterületeknél a 10. ház ami további információkkal szolgálhat.
aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon rossz a kapcsolatom vele, élősködő, mindig az áldozatot játssza, könnyen megsértődik mindenen, nem tudja elviselni, hogy nem mindenki kedveli, könnyen ítélkezik mindenki felett, mindenbe beleavatkozik, nagyon kétszínű, úgy keveri a mondatokat, hogy ő jöjjön ki jól a szituból, mindenre nagyon érzékeny, olyan, mint egy kisgyerek. Ez csak pár jellemző, de még kedves is voltam.

Nem nevezném anyának, mert azon kívül, hogy megszült, nem tett semmi érdemlegeset nevelést illetően. Teljesen alapvető dolgokat sem tanított meg( mi az a menstruació, szex, stb). Mindig is parancsolgatni próbált (nem tudott, Vízöntő vagyok), rám akarta erőltetni a nézeteit (normális a gyerekverés, a nők alá vannak rendelve a férfiaknak, egy nő ne legyen karrierista, neki az a dolga, hogy háztartásbeli legyen. Tehát durva dolgok.

aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

2-es:


És anyukád csillagjegye mi?

aug. 30. 14:32
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Jajj, bocsánat, elmaradt. Rák csillagjegyű.
aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Bálvány ***** válasza:
43%
Na és ez mit mutat? Így kívülről semmit. pl. Van egy testvéred, aki jó kapcsolatot ápol a közös édesanyátokkal. Tehát valakinek jó volt az anyai gondoskodás, másnak meg nem. Anyu egyik gyerekét talán jobban szerette, mint a másikat. Minden szubjektív. Ide mélyebb asztrológia kell, mint a csillagjegyek alapján vett felületes okoskodás.
aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

5-ös:


Nem a kérdésre feleltél.Vagy írd le a választ,vagy ne írd.

aug. 30. 14:48
 7/28 Bálvány ***** válasza:
29%
Tudod néha be kell ismerni, hogy a kérdés rossz, vagy téves információkon alapszik. Ilyenkor elég egy egyszerű 'köszönömöt' mondani és gyorsan leszállni a döglött lóról. Nem tovább durcizni és hajtogatni a hülyeséget.
aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jaj,Istenem...:-D Szervusz,Bálvány,köszi,hogy itt voltál.Puszi. :-)
aug. 30. 14:56
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt a kapcsolatunk, sajnos már nem él. Rengeteget beszélgettünk, mindenben számíthattam rá. Én mérleg vagyok, ő kos volt.
aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ő Mérleg, én Halak. Az Oroszlán aszcendensével és a Bak Holdjával volt nehéz kijönnöm szerintem, mert abszolút jó szándékkal, de nem bírta ki, hogy mindent irányítani akar, viszont persze nem szemtől szembe, mert a konfliktusok elől rögtön menekül, hanem alázatosan, a végletekig kiszolgálva és ezzel elgyengítve mindenkit. Ugyanakkor nagyon nem tud igazi érzelmeket kifejezni, mindig nekem kellett koldulni érte, hogy dicsérjen már meg néha (nem jött össze azóta se), és sokszor büntetett hallgatással, megsértődéssel (a végletekig laza és kicsit gyerekes Kos apámat is, csak ő nem veszi észre ezeket, szerintem azért vannak még együtt :D). A nőiségével mindig voltak bajai, pedig nagyon szép nő lehetett volna élete nagy részében, de az ugye nem praktikus és ciki is (apukája anno fiút akart, szerintem ez is közrejátszott, meg a vallásos neveltetés, ami miatt le kell nézni az ilyen hiúságokat és folyton hasznosnak kell lenni...). Nőként ezt is nehéz volt vagy talán nem is sikerült teljesen levetnem, mint örökölt keresztet. Pedig egyébként egy magasan képzett, nagyon művelt, sok területen feminista elveket valló nő, aki pl. falja a romantikus könyveket meg filmeket.

A tágabb környezet szerint meg egy nagyon kedves, önfeláldozó, segítőkész ember, aki folyton mások kívánságát lesi, csak otthon meg irdatlan makacs, nulla rálátással saját magára (vicces, hogy a testvérei oroszlánnak becézték gyerekként, mit sem tudva ilyen aszcendens dolgokról).

Engem (és a tesómat is) elég önbizalomhiányossá, sőt beteggé is tett sok időre a zárkózottsága és túlféltése egyvelege, pedig tudom, hogy igyekezett jó - ami szerinte gondoskodó és felelősségteljes - anya lenni és hát persze szeretem is. És később a házasságomba, meg a gyerekeim nevelésébe is jól beleszólt segítség címszóval... és mindenből valami kiszolgálási versenyt csinált. Úgyhogy inkább még távolabb költöztem végül, de kellett hozzá vagy 40 év és pár trauma túlélése, hogy belül is tényleg életképesnek tartsam magam és ne legyen folyton bűntudatom emiatt.

Mérleg Holdam van (ám Plútóval a közelében), ami szerintem abszolút jól tükrözi a kapcsolatunk - és most sem bírom, ha bárki haragszik rám, akkor megyek utána, hogy "megjavítsam", kiengeszteljem. Akkor is, amikor már nem kellene, sőt akkor pláne belehal az egóm. De most már legalább felismerem ezt.

aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!