Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen embernek mondanátok a...

Milyen embernek mondanátok a csillagjegy kalkulátor alapján? (Teljes elemzést mellékelek kép formában)

Figyelt kérdés

Nyilván elolvastam, de csak általános kis szöveg volt amiben semmi konkrét nincsen. Kíváncsi vagyok egy hozzább értő mit mondana. Semmi komoly hitem nincs a csillagjegyekkel kapcsolatban, puszta kíváncsiság.

Mellékelek két képet amin a teljes elemzés van:


[link]


[link]



aug. 20. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy valamilyen közösséghez, baráti társasághoz tartozz, akik hasonlóan gondolkodnak, mint te, és stabilitást, biztonságot adnak. Előfordulhat, hogy tenni is szeretnél egy közösségért, az ebben rejlő nehézségek ellenére, amiken az alkalmazkodóképességed átsegíthet. A stabilitás és a biztonság tud motiválni a mindennapos elvégzendő munkában.

Empatikus lehetsz, és megértő, de nem túlérzékeny, vagy labilis.

Érdekelhetnek a rejtélyek, és ami a felszín alatt van, de kevésbé az érzelmi jellege miatt, inkább intellektuális szempontból.

aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Vannak benne elgondolkodtató dolgok. :) Ment a zöld kéz!
aug. 20. 14:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 2000.02.26.-án születtem 13:30-kor Miskolcon és férfi vagyok.
aug. 20. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát röviden annyit tennék még hozzá talán, hogy céltudatos vagy, lassan és biztosan haladsz a céljaid felé, és állod a kihívásokat.

Plusz lehet egy művészi-kreatív, játékos oldalad, vagy sportosabb oldalad. Előfordulhat, hogy ez a része a karrierednek, céljaidnak, tanulmányaidnak is.

Plusz párkapcsolatoknál fontos lehet neked, hogy elég stabil és megbízható legyen ahhoz, hogy szabad maradhass mellette, kapj egy kis levegőt a másiktól. Ekkor tudsz a legjobban együttműködni.

aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bálvány ***** válasza:
48%
#1 #4 melyik bolygó, milyen jelben, milyen fenyszöggel, mit mutat? Ez egy lufi.
aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Vannak benne elgondolkodtató dolgok."

. Mert kb. semmit nem mondott, teljesen általános dolgokat írt le, amit a legtöbb ember magáénak elfogad...

aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még az egypetéjű ikrek sem egyformák. Sőt, a kétfejű sziámi ikerpár (egy testen két fej)két feje sem volt azonos egyéniség .
aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor újrateremtést kérsz valakitől, akinek lehet, hogy nem fűződik emléke, traumája olyan emberhez, amilyen te vagy. Teremtsen neked egy embert a képzeletében, akivel lehet hogy nincs semmilyen tapasztalata, mert nem élt együtt ilyen bolygóállású társsal, nem volt ilyen barátja, ismerőse, testvére, rokona...stb

Ebből következnek az általános, mindenkire igaz leírások, amikor fordítva ülünk a lovon.


Nem lehet újrateremteni egy embert, mindenféle kívülről belegondolhatatlan szokásával, részletes viselkedésmintákkal, konkrétumokkal, amíg nem találkoztál ilyen emberrel és nem tapasztaltad meg egészen közelről, hogy belőled mit váltott ki. Nem tudsz istent játszani, bármennyire is szeretnéd!

A karakter dizájnerek sem a fantáziájukból szülik meg a jól felépített színészi karaktereiket, hanem valódi személyeket használnak mintának, mivel képtelenek lennének belegondolni általuk nem tapasztalt karaktervonások aprólékos részleteibe.


Ez áll a túl általános, vagy nem jól sikerülő karakterleírások mögött.

aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki valóban ért hozzá, az nem fogja neked ingyen kielemezni
aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!