Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak olyanok akik csillagjeg...

Vannak olyanok akik csillagjegy alapján ismerkednek?

Figyelt kérdés

Én pl csináltam ilyet , hogy direkt skorpió es szűz hölgyekre ,,vadásztam"

F



jún. 20. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Sok a mentális beteg, igen.
jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól még nem annyira mentális beteg, csak hülyeséget vett a fejébe. Kinőlheti majd esetleg.
jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, akivel ismerkedtem régebben, és az elsők között sorolta fel, milyen csillagjegyűekkel nem hajlandó komoly kapcsolatot kialakítani. Én nem voltam a listán, de még az ismerkedés idején hagytuk abba, nagyon más elképzeléseink voltak a világról.
jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én tizenévesen nagyon a horoszkópoknak éltem, mérlegként akinek nem vízöntő, ikrek vagy nyilas volt a horoszkópja, azzal le se álltam, de mindig kudarcba fulladtak azok a kapcsolatok. Aztán egy idő után elkezdtem ezeket figyelmen kívül hagyni és összejöttem egy bak sráccal, ami 3 éve tart. Hát a leírás alapján egyéjszakás kaland ez a két jegy együtt, nekünk mégis működik.

Azóta van jó szerelmi életem, amióta nem olvasok ilyen hülyeségeket. Tényleg nem sok valóságalapja van ezeknek, lehet valaki mondjuk bika jegyű, de ha 2 nappal ezelőtt született volna, akkor kos lett volna és a személyiségében is több a kos jellemző.

Összességében a horoszkópokról elmondható, hogy mindbe beleírnak jelzőket, amikből legalább egy kicsi rész mindenkire passzol, ezáltal az agyad elhiszi, hogy a többi is. De eszerint élni az életed és döntéseket meghozni hülyeség. Lehet életed szerelmét vesztegeted el olyan bántalmazó kapcsolatokért, amikben "passzolnak a jegyek".

jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Anonymus5 válasza:
Igen, én ismerek olyat, aki pl.csak bikával ismerkedik, mert állítólag ezt mutatta neki a horoszkóp.
jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki aki rendelkezik önismerettel a saját horoszkópja alapján ismerkedik, akkor is ha fogalma sincs erről.
jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem már dobtak azért mert júniusi ikrek férfi vagyok, mert úgyis megcsalnám meg manipulálnám...
jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollégám, szigorúan csak is ezek alapján szokott magának párt keresni. Kicsit zizinek találom, de senki sem tökéletes.
jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én is, aki megkérdezi a horoszkópom és az aszcendensem ismerkedés közben, azonnal kiesett.
jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem butaság csak ilyen alapon ismerkedni, attól függetlenül, hogy én speciel hiszek az asztrológiában, a spirituális és a lélektani témákban. A sima "bulvár" horoszkópnál nincs rosszabb, teljesen megtévesztő és sok ember ezeket veszi figyelembe.


Akik mélyebben foglalkoznak párkapcsolati elemzésekkel, önfejlesztés, önismeret stb. tudják, hogy ezen téma sokkal több mindenből áll, mint sem, hogy a Rák nők kerüljék a Kos férfiakat vagy fordítva. ;)


Ahhoz, hogy tudd kik azok, akik nem passzolnak hozzád, ahhoz, meg kell ismerned önmagad. És ezt másokon keresztül fogod tudni megtapasztalni. Azonban ha már tudod, hogy neked kire, mire, hogyan van szükséged és tudod te is mit tudsz nyújtani a másiknak, mi fér neked bele stb, akkor kiegészítőként én nagyon ajánlom az asztrológiát. Az is egy jó önismereti lépcsőfok, ha hiteles szakemberhez mész.

jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!