Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kos csillagjegyű emberek...

A Kos csillagjegyű emberek milyenek általanosságban?

Figyelt kérdés
Tényleg olyanok hogy szinte mindig csinálnak valamit, nem szeretnek lustálkodni?
júl. 13. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én kos vagyok, és szeretek lustálkodni. De aktívkodni is.
júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én is kos vagyok.

Konfliktusos helyzetekben tudok bátor lenni.

Ami azt jelenti ,hogy ha valaki a folytonos beszologatásokkal ha felidegel akkor verbálisan és akár testileg is neki,nekik merek menni.


Lustálkodni én jobban szeretek ,mint tevékenykedni ,de azért szoktam rendszeresen sportolni,meditálni,olvasni,tanulni(több szakmám van)

júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
10%

Fejjel a falnak.

Ha férfi, akkor egy mocskos patkány.

júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Általánosságban hamar felpaprikázódnak, aztán hamar lenyugszanak. Hirtelen tudnak nagy energiát rakni valamibe, gyorsan döntenek, de nem kitartóak. Amolyan rövidtávú versenyzők. Cserébe elég őszinte jegy.
júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó jegy, életrevalóak. Amibe kell abba beleállnak, de nem szeretik a felesleges drámát.
júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Dupla kossal elek egyutt🪓🤣hirtelenek, aktivak, meggondolatlanok

Szerintem a szo negativ ertelmeben onfejuek es az egoizmusuk hatalmas.

A pozitiv oldalan pedig a legoszintebb jegy. Eleslatasuk van, es szerintem a legtobb esetben kivalo vezetok, de alkalom adtan el tudjak engedni a gyeplot akkor viszont gyorsan kezifek es beleallnak ujra, nem futamodnak meg. Akkor sem kepesek felreallni amikor semmi szukseg nincsen.😂😅


Nalam a top 3 legjobb jegyben benne van. Oriasi szivuk van de tudni kell oket elfogadni, es kezelni az oszinteseguket.

Szerintem ez a legfontosabb dolog, viszont vitazni szar veluk, altalaban a vege sertodes es senkinek se lesz igaza. 🤣 Nok is eleg buszkek ebben a jegyallasban, de naluk mar tapasztaltam olyan tulajdonsagokat amik nokben xarabbul jonnek elo, mint ferfiakban. Viszont kivetel nelkul vagy damak vagy sportosak. Atmenet nincs. 😅

júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnék bármi összefüggést a rengeteg kos között akik megfordultak az életemben, akkor már okosabb lennék és egyértelmű választ tudnék adni. De leírom neked, hátha te észre veszed :D Sok évig voltak a legjobb barátnőim kosok (egy ikerpár), ők sem nagyon hasonlítottak, talán amiben igen, hogy nagyon ragaszkodóak és szerények voltak, de hirtelen át tudtak csapni nagyon rossz indulatúnak is és vágytak a népszerűségre. Később inkább ezt választották és hirtelen elfelejtettek minden közös emléket, mintha nem is lett volna. A tesóm egyik hosszú távú barátnője szintén kos volt, egy nagyszájú dáma, aki csak a saját céljait vette figyelembe és jól manipulálta az embereket a háttérből. De kifejezetten jól tudott dominálni is a kapcsolatukban, aztán lelépett. A nagynéném szintén kos nő, ő imádja az ilyen spirituális meg művészi dolgokat és imádja mindenkinek megmagyarázni, hogy ez miért jó. És minden mást is imád megmagyarázni. Az egoja az neki se kicsi, egész életében gazdag férfiakkal tartatta el magát, mert neki ez jár. Ma már egy szerényebb kapcsolatban van egy fiatalabb pasival, aki nem túl kedves hozzá, de legalább fiatal. Egyébként kedves nő, egy kicsit hirtelen haragú, de lelkis is. És akkor jöjjenek a férfiak. Ha apámat venném alapul mint kos jegyet, akkor utálnám őket. Indulatos, agresszív, hangos, manipulatív, diktátor és rossz indulatú bájgúnár volt egész életében. Ha ismered a gonoszkóp nevű paródiát, na ő rá a Kos jegyében ez teljesen igaz. Kényszerzubbonyban lenne a helye. Az első párom szintén kos jegyű volt. Ő egy nagyon jó lelkű fiú, aki sokat tett a szeretteiért. A kapcsolatunk azért hűlt ki mert egy kissé merev volt, szigorúan élte az életet és nem nagyon akarta kimutatni az érzelmeit. Azt viszont szerettem benne, hogy mindig tudtunk jót nevetni együtt valaki máson vagy rajtam. Rajta nem, mert akkor megsértődött, nem sok időre. A második (jelenlegi párom) szintén Kos (hát ezek a kosok sose hagynak békén...). Na ő aztán nagyon felkapja a vizet ha úgy van, de amúgy kenyérre lehet kenni. Mindig mindenkinek segíteni akar. Könnyen ki tudják használni és sokat veszekszünk emiatt, hogy kérem, hogy ne hagyja magát. Persze ilyenkor én vagyok a hibás hát ki más lenne. Túl sokat agyalok ő szerinte. Nagyon dolgos és tevékeny, de csak amihez kedve van. Minden más csak nyüg és muszáj megcsinálni. Nem szeret a problémákkal foglalkozni, inkább a jó hangulatot keresi. Viszonylag minden társaságban jól el van, hangos, sokat beszél, pláne ha van véleménye és mindig van. Ha nem tetszik neki a társaság akkor nem erőlködik. Csendben elvonul és nyomkodja a telefonját. És akkor az utolsó (a tesója) szintén kos. Ő az égvilágon semmit se csinál. Egész nap a szobájában kuksol. Ha felgyulladna a ház se tűnne fel neki. Mindenben különböznek. Egyetlen közös vonásuk, hogy imádnak beszélni és ha lehetőség nyílik be sem áll a szájuk.

Bocsi, hogy hosszú lett!


Egy skorpió nő :)

aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hú kos!! Én is írok nemsokára....
aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb jótevői a kosok. Egyetemista koromban epegörcsöt kaptam. Nem bírtam busszal sem hazautazni a másik megyébe. Görnyedten estem össze a megállóban. A ráktól kezdve a bakig mindenki otthagyott simán, egyedül a kos nő és ikrek párja segített rajtam. Ingyen hazahoztak kocsival és meggyőződtek róla, hogy jobban vagyok-e.


Több hónapig tartott egy betegségem, rengeteg orvosnál megfordultam. A halak konkrétan leszart, egyedül a kos tett meg mindent értem.


Munkahelyemen is egy kos segített rajtam. Már majdnem megöltem magam, olyan rossz helyem volt, de ő felkarolt és azóta is figyelemmel kísér.


Nekem összességében pozitív a tapasztalatom a jeggyel.

aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te ha valaki épp megmenti az életedet két epegörcs között, első dolgod a csillagjegye megkérdezése? Ideértve az orvosokat is?
aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!