Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az identitászavar összefügghet...

Az identitászavar összefügghet a Vízöntő Nappal?

Figyelt kérdés

Ugye öntudat, identitás, önazonosság stb. a Nap szimbolizálja, jegye az Oroszlán. A Nap száműzött a szembenálló Vízöntőben, így ezek az analógiák ott sérülhetnek.

Illetve több identitászavaros embert ismerek, többségének valóban Vízöntő Napja van (tudom, nézni kell a radix többi részét is, és ha az Oroszlán jegye nem erős, akkor jobban előjöhet, de ha van is az Oroszlánban bolygó, azoknak is a száműzött Vízöntő Nap lesz az ura).


Társadalmi szinten ha már Vízöntő korról beszélünk, a társadalom is identitás zavarban illetve vesztésben szenved.



aug. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
Megint egy pökhendi magát nagyon okosnak és felsőbbrendűnek tartó asztrológus. Ezert is hagytam abba és ez még inkább megmutatta nem is kell visszatérnem.
aug. 3. 20:29
 62/68 anonim ***** válasza:

Az első dolog, hogy hátra kell hagyni a sérelmeket és nyugodtnak lenni a munkához, kíváncsisággal állni hozzá.

Ameddig ez nem megy, nem is leszel sikeres Asztrológus, hidd el.

És szükséges az alázat is ehhez a munkához.

Szóval Én nem kívánlak különféle jelzőkkel illetni.

A Te döntésed és ne másokra fogd, hogy miért hagytad abba.

Fogd arra, hogy nem vagy felkészült, esetleg erre a munkára való.

Ne másokra.

aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Inkább az a hibája ennek az egésznek hogy asztrologus és asztrológus között is jelentős különbségek vannak nézetben és simán egymásnak is ellent mondanak. Elvileg el kéne fogadni a másságot tehát ha vki másképp gondolja ami nem valósul meg. Tehát nem rossz a te verziód se. Én ezeket a lekicsinylő kommenteket utalom amiben azt érezheti hogy hülye hozzá úgymond a tanuló időszakban így sok lelkesedést és önbizalmat nem ad már

Pedig tudom hogy nem gondolom rosszul és hülye se vagyok hozzá csak nincs kedvem a lenézéshez és a lekicsinylő stílushoz se. Ha sikerül elindulni még akkor is kapsz ilyet olyanoktól akik évek óta a szakmában vannak

Hiányzik a tisztelet egymás iránt, erősen hierarchikus az egész. Én ebből nem kérek köszi

aug. 3. 20:43
 64/68 anonim ***** válasza:

Hát de nincs is sok korrekt asztrológus, nem tudom kitől kapsz le nézést, eleve ott kezdődik, hogy nem igen van egyforma stílus sem, mindenkinek a saját Maga stílusát kell tapasztalatok alapján megtanulni, hogy mi jön be a tapasztalatai alapján, viszont alap bakik azok vannak.

De nem kéne úgy állítanod be Magad mint, aki mindent tud, mivel alap dolgokat nem tudsz.

És nem értem, ha nem akarsz asztrológus lenni és le tettél róla, akkor mire fel a kérdés eleve.

Teljesen ellentmondásos vagy eleve, az Asztrológiához meg kell egy lelkibéke eleve és nyugodtság.

És itt Önmagadat kell tovább hajtani, nem kaphatsz más asztrológusoktól (Kivéve a tanárodtól) visszajelzést, hogy azért csináld, emrt Ő azt mondja.

Neked kell ezen túl esni és Magadat kell hajtanod, senki nem fog pozitív visszajelzést adni és nem is várhatod.

A Te lelkiismereteden múlik, ahogy azok lelkiismeretén is múlik, akik például Születési Időpontosítás nélkül elemeznek.

Ez ugyanolyan, az is az ember lelkén múlik és ez is a saját lelkeden múlik, hogy csinálod, hajtod Magad, vagy sem.

aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

A "semmit sem értem el az életben" projekcióját végzed éppen...

Nagyon erősen védelmezed a semmid, behogy ettől is kevesebb legyen. Ezért nem teheted meg hogy elismerd mások munkáját, szakértelmét, mert azzal te lennél kevesebb.

Társadalmi státuszra, elismerésre vágysz. Az odáig vezető hosszú utat viszont nincs türelmed kivárni.

aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Neptunusz Nap kvadrát is jelölhet nehezített önmegismerést (akár nárcizmust).
aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
43%

Indiában meg a holdjegy határozza meg a lelket nem a napjegy, ehhez mit szólsz?

Különben is a Hold mindig a lelket, a tudatot/tudatalattit jelöli, míg a Nap az egót, mint ahogy az agyféltekéknél is Yin és Yang.

aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy a Mezopotámia ágú Asztrológiát össze mosod Indiával.

Csillagos ötös vagy, puszillak.

Eleve sem Placidust sem Whole Sign házredszert nem hasonlítunk, nem keverünk össze ASZTROLÓGIÁN belül, nem hogy más népek és országok rendszerét...

Itt kezdődik a történet.

Kínai Asztrológiát sem mossuk össze egyik másikkal sem, nem hogy Indiait.

aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!