Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az identitászavar összefügghet...

Az identitászavar összefügghet a Vízöntő Nappal?

Figyelt kérdés

Ugye öntudat, identitás, önazonosság stb. a Nap szimbolizálja, jegye az Oroszlán. A Nap száműzött a szembenálló Vízöntőben, így ezek az analógiák ott sérülhetnek.

Illetve több identitászavaros embert ismerek, többségének valóban Vízöntő Napja van (tudom, nézni kell a radix többi részét is, és ha az Oroszlán jegye nem erős, akkor jobban előjöhet, de ha van is az Oroszlánban bolygó, azoknak is a száműzött Vízöntő Nap lesz az ura).


Társadalmi szinten ha már Vízöntő korról beszélünk, a társadalom is identitás zavarban illetve vesztésben szenved.



aug. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond megmondani a véleményem, egész életemben erre gyúrok, de olyan életet veszélyeztető extremitásra nem vetemednék mint egy Vízöntő!

Pont hogy inkább óvom az embereket a nagy pofám ellenére!

aug. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
Kell némi alázat és a dolgokban való elmélyülés és ne bait-elj be másokat infóért, nem éri meg, Téged is stresszel, egy kicsit vegyél lejebb a pihegésből, mert a Merkúri festés tud idegrendszeri problémákat vonni Maga után, ha nem figyelsz oda, kicsit lassíts és ne támadj Neki elsőre az embereknek, gondold át, amit mondanak, mert minden egyes mondat tesz az életedhez és a tapasztalatokhoz, a Neptunusszal meg vigyáz, mert szereti ködösíteni a Merkúr észjárását, bele tud lőni nem reális dolgokba úgy, hogy nem veszed észre, vagy abba, hogy túl homályosan fogalmazol másoknak és így nem értik meg az infó leadásod.
aug. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

A Neptunusz inkább abban segíti a Merkúromat hogy az érzelmeim alapján becsavarom a mondandómat így nagyon "alter" tudok lenni ami megfogja az embereket, szóval jó költő válhatna belőlem. :)


Érzelmi alapú írásom van. Nagyon is értik, nem tudják nem érteni mert érzelmileg szólítja meg őket!


A Merkúr tényleg tud, vagy jobban tud és ez valóban okoz idegi feszültségeket.


Neptunusznál nagyon bele tudok szerelmesedni a dolgokba, olyankor átverhetnek az illúzióim, de ezt szerencsére a Merkúrral felül tudtam írni, már el tudom kapni a fonalat, rálátok, vagy hosszabb gondolkodás után.

aug. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
*érzelmileg szólítja meg elsősorban őket
aug. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

Hát igen erről beszélek, az a ködösítés egy csöppet-

Inkább óvatosan azzal a Neptunusz használattal még mindig

aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

Mi ebben a ködösítés?


Nem hiszed el hogy érzelmi alapon tanulok, kommunikálok?

aug. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
Lassan már tananyag leszek úgy elkanyarodtunk a pökhendi Vízöntőktől! :)
aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

OH, bocsi hogy ezt találtam!


"alacsony szinten viszont a renitens, maguknak bármit megengedő, pökhendi, lealázó, köpönyegforgató, opportunista témákat erősíti fel"

aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

Hát pont az a ködösítés, hogy pont ez a Neptunusz tartja fent azt a kis szemüveget Neked a nyers infótól és megvagy győződve arról, amit tudsz.

Kicsit vegyél lejjebb abból a Neptunuszból, nem tudom kivel nézettél Horoszkópot, nem is érdekel, de egy csöppet túl tolta ezt a Neptunusz felkarolást, mert már vakítja el a látásod.

Ne sajnáld a kutató munkát a nyers tényekre és mélyülj el, a Vízöntőkkel is vedd le egy kicsit azt a Neptunusz szemüveget, mert ha Téged is több bolygó és jegy tesz ki, akkor nem lehet arról meggyőződve, hogy az a fránya Vízöntő.

Dehogy, nem az a fránya Vízöntő a felelős önmagában, utálni sem kellene jegyet.

Ha Magaddal el kezdted a tanulási folyamatot, másokkal is el kell, de igazság szerint ölelgetheted nyugodtan azt a Neptunuszt, csak egy jó tancsként mondtam, hogy ennyire azért nem kell.

De a Te döntésed végül is, ahogy Te jobban érzed.

aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

Újholdhoz közeledvén,

Rák fogyatkozóban,

Sötétség üti fejét,

Horgonyzott mélabúban.


(Augusztus 4. 3:54:)

aug. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!