Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő fiú és skorpió lány...

Vízöntő fiú és skorpió lány mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, amennyire szeretik egymást! :-)
2010. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon.De szerelem nélkül nem fog menni.Még nekik se.
2010. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Skori nő vagyok, egyszer randiztam egy vízöntő pasival, életem legunalmasabb randija volt, ilyen bizonytalan pasit, mint az, még havernak se. De ez csak egy eset volt, nem ismerek több vízöntő pasit, csak nőket, velük meg vegyes, vagy nagyon jól kijövünk, vagy semennyire. Nem a napjegyen múlik, minden azon múlik, szeretik-e egymást vagy nem.
2010. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!CSak arra számítittam, hogy lesz pár ember aki megmagyarázza, hogy nem,mert tényleg nagyon mások vagyunk,de mégis imádjuk egymást.egy szkeptikus:)
2010. szept. 15. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdeztem egyszer, hogy skorpió pasi és vízöntő lány összeillik e. :D
2010. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én skorpió vagyok, férjem vízöntő.12 éve ismerjük egymást,9 éve vagyunk házasok és van két csodálatos gyermekünk. Nem vagyunk egyformák tény, de tökéletesen kiegészítjük egymást és boldogok vagyunk. Nem egy unalmas a kapcsolatunk, megéljük a mindennapokat.Sok mindenen keresztül mentünk együtt, de kitartunk egymás mellett és tudjuk, hogy számíthatunk egymásra és ez a fontos.Lehet nem egy ideális párosítás a horoszkóp szerint, de rajtunk is sok múlik.
2010. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
nagyon!!!!
2010. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövid távon összeillenek.
2010. dec. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!