Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért kell utálni az ikrek...

Miért kell utálni az ikrek férfiakat?

Figyelt kérdés
Volt ilyen tapasztalatom, hogy mivel ikrek vagyok, tutttttiiii hűtlen leszek, szemét manipulativ vagyok, takarodjak. Ez miért van!?
2022. márc. 13. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség miatt.
2022. márc. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem elég érdekes tapasztalatom szokott lenni egy ikrek férfival. (Mintha egy kicsit illuzionista és kiismerhetetlen lenne számomra...)


Állítása szerint nem feltétlenül jár a nők után - előfordult már egyszer vagy kétszer, hogy nem érdekelték más nők, ha a közelében vagyok.


Viszont valamiért azt érzem, hogy NEM KEVÉS ÉRZELMI MANIPULÁCIÓ van benne.

Gyakran nem tudom követni a tetteinek a miértjét...


Annyit már megállapítottam róla, hogy vallási/egzisztenciális alapú érzelmi törései lehetnek. De mivel túl titokzatos és zárkózott lett velem az utóbbi időben, már nem kérdezhetek tőle semmit.

2022. márc. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Engem is utalnak itt a forumon, a pipaim is csehul allnak.



Ikrek Nap 11°51', Ikrek Venusz 8°7', 12. haz....



37F incel

2022. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egész falunyi nőt nem csaltak meg annyiszor mint egyetlen ikrek pali engem 3 év alatt; fűvel-fával, aki élt és mozgott azzal ágyba bújt a hátam mögött, pedig otthon mindent megkapott minden téren (ha esetleg mégsem arról nem reklamált). A kapcsolatunk idilli lehetett volna (mert egyébként szellemileg nagyon egy hullámhosszon voltunk), ha nem kapom újra és újra hazudozáson és csalfaságon. Túl sokáig ragaszkodtam a jó részek miatt hozzá, miközben erkölcsileg egy lyukas garast sem ért szegény.

Ettől függetlenül nem utálom az ikrek férfiakat, nem skatulyázom vagy általánosítok, de rajta kívül nem volt dolgom többel, hogy valaki felhúzza az átlagot. Semmilyen másik jegy nem csalt meg azt még hozzátenném.

2022. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszont valamiért azt érzem, hogy NEM KEVÉS ÉRZELMI MANIPULÁCIÓ van benne.


Gyakran nem tudom követni a tetteinek a miértjét...


Az érzelmi manipuláció mióta Ikrek? Eleve az érzelmek az már víz elem. Ebben az emberben Víz elem is volt bőven, nem az ikrek napja miatt volt ilyen...

2022. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!