Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző azokra akiknek a...

Mi jellemző azokra akiknek a horoszkópjuk ikrek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reggel álmosan kelnek.
2010. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó fejek
2010. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
skizofrének.
2010. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
apám egy állat
2010. szept. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kettős egyéniségek.

Sok ismerősöm ikrek horoszkópú.Képesek lelkiismeret furdalás nélkül megcsalni valakit mikor vidéken jár,vagy a munkahelyén.Amúgy dolgozni is tud 2 ember helyett!

2010. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigkedelyu vagy ideges, merges, szomoru. Egyk nap a levegoben, masik nap a beka seg.e alatt. A ferjem is ilyen. En ram szorul, hogy most dolgozzam ki milyen napja van.
2010. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ikrek vagyok,és ha rossz napom van,egyszerűen attol félek,hogy mindenkit megbántok :/ Sajna így is van :S De ha jó napom van,akkor mindenki jól érzi magát velem.Társaságban és tök egyedül is nagyon jól megvagyok.Egyszer magány kell,egyszer meg társaság.De mivel koraszülött vagyok,majdnem rák lettem,talán az is kicsit jellemző rám,mert nagyon szeretek(szerintem jól is tudok) rajzolni.És sokszor nagyon együttérzők,sokszor szereznek barátokat.

Szerintem rám ez jellemző :D jah és a munka elvileg a TV-ben vagy rádiónál valami :D

2010. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
horoszkóp nem ad semmi tulajdonságot,csak egy kitalált dolog.ennyi erővel a hónapokat is fel lehetne osztani külöbőző hetekre,és aki a hónap 3. hetén született,az magabiztos lesz?:O vagy mi?:D
2010. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azok a tulajdonságok jellemzőek rá,amit a szüleitől örökölt.Nincs két egyforma ember.A természet nem ismétli önmagát.Még az "ikrek" is különböznek valamennyire,pedig látszólag egyformák,de ha jobban megismered őket,lelepleződnek a különbségek.


De hogy ne maradjon hiányérzeted: [link]

Ahány horoszkóp,annyiféleképpen jellemzik az ikreket.

2010. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem jövök ki az ikrekkel, pedig sok ikreket ismerek.

Hát az biztos, hogy rengeteg mindent tudnak egyszerre csinálni, elég közlékenyek és jó kommunikációs képességeik vannak, de ez DH-ban pletykásság. Szerintem kedvesek, könnyen tanulnak, de ez a tudás sokszor felszínes marad, mert bár sok minden érdekli őket, de csak a felszínét kapargatják. sokoldalúak, kettős személyiséggel, bár nem állnak annyira ellentétben magukkal, mint a halak.

2010. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!