Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hihető a párhoroszkóp?

Mennyire hihető a párhoroszkóp?

Figyelt kérdés

Nem hiszek a horoszkópokban, viszont a rák jellemzése teljesen olyan, mint én vagyok.

Párom szűz, és tényleg az akadékoskodásával bánt meg, és úgy érzem, nem foglalkozik velem.

Most van egy fiú, akibe kezdek beleesni, unatkoztam, megnéztem vele is a párhoroszkópot, és az is pozitív dolgokat írt. Félig. Azt írta, hogy nem lenne hosszú a kapcsolat, ám tényleg mindenben egyezünk:)

És eddig én is úgy tartottam, hogy baromság az egész, de most elgondolkodtam. A főbb rák tulajdonságok megvannak bennem is.

Ti hisztek az ilyesmiben?


2010. aug. 18. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mennyire hihető a párhoroszkóp?"

ugyanannyira, mint bármelyik másik horoszkóp - semennyire...

2010. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj meg rám, de ahogy te értelmezed a horoszkópot, az valami oltári nagy butaság!...


Én 1 évig tanultam asztrológiát és horoszkópkészítést, hidd el nekem ez az egész nem úgy "működik", hogy megnézem a "párom szűz én meg rák vagyok"... 8-[[


Először is ott kezdeném, hogy régen rossz lenne, ha mindegyik RÁK-jegyben született ember tökugyanolyan lenne... Mert sokmilliárd ember született a Rák-jegyében, mégis milliárdfélék!!!... Miért?!... Mert mindegyik más évben, más órában (más aszcendenssel) millióféle bolygóállás alatt született!...


Egészen más volt a bolygók állása 1942. augusztusában, mint 1943. augusztusában vagy 2010. augusztusában...


Mindegyik bolygónak más-más a periódusa, van amelyik 7 évenként áll ugyanott, van amelyik 200 év múlva...


SŐT, ugyanabban az évben, hónapban, napon, órában, percben, egészen más a bolygóállás Kairóban, és egészen más Párizsban és megint más Pekingben...


Szóval, ezzel csak azt próbálom neked elmagyarázni, hogy az ilyen "párhoroszkóp-generátorok" abszolúte nevetséges eredményt fognak kihozni (ez csak játéknak jó, amin nevet az ember és nem veszi komolyan)...


De ha elmennél egy komoly asztrológushoz, aki pontosan kiszámolná a születési adataitok alapján a pontos párhoroszkópotokat, abban már lehetne hinni! :-D


Amúgy az is elég lenne, ha te magadnak megcsináltatnád a horoszkópodat (egy valóban hozzáértő szakemberrel!), mert abban benne lesz, hogy ki lesz a párod esetleg pár év múlva, milyen lesz az életed, stb...


Nekem 17 éves koromban egy idős bácsi kiszámolta és elkészítette a horoszkópomat, amit akkor nem vettem komolyan, nem hittem benne...

Aztán legnagyobb döbbenetemre szépen sorban minden beválik abból, amit 39 éve jósolt a bácsi...

Egyszerűen, benne van a sorsunk a csillagokban, ez tényleg így van!


De az ilyen butaságokban nem szabad ilyen komolyan hinni, ahogy te csinálod, mert ez nagyon félrevezet.


Ha rám hallgatsz, nem foglalkozol azzal, melyik partnered milyen csillagjegyben született, csak a szívedre hallgass és hidd el, aki a csillagokban neked rendeltetett, az ígyis-úgyis rád fog találni, semmit nem tehetsz a Sorsod ellen!... :-DDD

2010. aug. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia!hozzám halak való.halakkal is volt 3 hosszú kapcsolatom,de vége lett mindegyiknek.a többi jeggyel meg nem jövök ki.
2010. aug. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Mennyire hihető a párhoroszkóp?" - Semennyire.

Az csak véletlen, hogy pont ez jött ki.

Pár éve amikor elköltöztünk belenéztem egy horoszkópba amikor pakoltunk, és azt írta, hogy "elfogok költözni" és, hogy lesznek nehézségeink. Úgy is volt, de ez is csupán csak véletlen.

2010. aug. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ma 02:55 leírt mindent, amit én is szerettem volna, maximálisan egyetértek vele.
2010. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is néztem párhoroszkópot. Semmi nem volt igaz belőle se rám, se a páromra.

Azt írták, hogy a kos önfejűségét a mérleg diplomáciája visszafogja. Nos a párom annyira visszafogott diplomáciailag, hogy sokszor az ő érdekeit is én védem.

2010. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem csak véletlen,nem lehet a világ összes rákja egyforma,nem történhet ugyonúgy az egész életük!

Én nyilas csillagjegyben születtem,de abból szinte semmi nem érvényes rám

(pl:írják rengeteg helyen,hogy nagyvolalú,részletekkel nem foglalkozó..blablabla.Csakhogy én mindent részletesen teszek,és nem szrtem a nagyvolalúságot ,felületességet.. stb.és még millió példát lehetne felsorolni)

Szerintem az nem lesz túl valós, ha bepötyögöd az adataidat a számítógépbe,és fél pillanat múlva kidobja a "sorsodat".

Vagy megcsinálták vajon az összes verziót,minden évet,azon belül minden napot,órát,percet..

Kizárt dolognak tartom.Ja,meg a kedvencem a "szerelmi horoszkóp",ami totál nagy hazugság.Úgy is leírja minden jegynek,hogy ebben a hónapban rátalálsz a nagy szerelemre,életed párjára...

Ha tényleges elemzést akarsz,ami valós,akkor egy képzett asztrológussal csináltasd meg a horoszkópod.

2010. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én skorpió létemre legjobban a halacskákkal alkotom mesébe illő párt. Egy ilyen barátnőm volt. 3 hónapig bírtam vele és csúnya szakítás lett a vége. 2 évig voltam együtt egy oroszlánnal akivel nagyon jól kijöttem és szeretni is tudtam őt. A mostani párom ikrek és szintán jól érzem magam vele.


Szerintem fontosabb az a kérdés, hogy szereted e a párod és el e tudod fogadni minden hibájával együtt.


Ugyan is hibái az embernek vannak, ugyan úgy ahogy minden csillagjegynek is.

2019. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Régi kérdés de megválaszolom. Nekem ez a drága horoszkóp azt mondta,hogy az oroszlán nem illik a bakhoz,mert nem tudják elviselni egymást,vagy legalábbis nehezen. Nos mi ketten évek óta remekül elvagyunk egymással. Ennyit erről.
2020. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem hiszek benne. Eggyik kapcsolatomra sem volt igaz utólag mikor el olvastam kivel milyennek "kéne" lennie a kapcsolatomnak. Alapjáraton nagyvonalakban talán az igaz, hogy eggyes jegyek a legtöbb esetben nem jönnek ki egymással, ha csak nincs a háttérben valami más dolog amiért elkell viselniük egymást. De a párkapcsolatban sokkal inkább arról szól az egész, hogy milyen közös vonásaitok, gondolataitok, elképzeléseitek vannak, mennyire vonzódtok egymáshoz és a többi. A legtöbb tényező mint genetikai, mint szellemi, jellemi és egyebek amik nem azon fognak alapulni, ki melyik napon született éppen.
2020. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!