Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a vízöntők?

Milyenek a vízöntők?

Figyelt kérdés
Leírhatnátok, hogy szerintetek milyen vízöntő ismerőseitek személyisége, ill., ha magatok vagytok vízöntők magatok jellemzését
2010. júl. 31. 23:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a halak meg a rak tul konnyen sertodnek a vizonto szerint. Azert mert mi ontjuk a viet, aert semmi kozunk a vizhez. Mint mondtam, mi vagyunk az egyike a legi jeleknek. Eert is mondjak hogy mas vilagban jrunk. Az agyunk mar a levegoben jar, mig a masik csak el kezd gondolkodni valamin. Mi mar tul tettunk magunkat ezon a dolgon. Ez igy megy, pl. a levego kifujja a tuzt, tuzes jelueket. A levego rebesgeti a vizet. (Piszkalja))Nem hagyja beken), A foldi jelek allandoan egy helyben toporognak, mig a levego itt volt de mar el is szallt. Negy fajta, kornyezeti jelek vannak. Viz, tuz, levego, fold. Ez mind csak a sajat fajtajaval jon ki. (A konyv es hitt szerint). Peldaul a viz nem jo a tuzel. miert/ nagyon hamar kioltja vizzel a tuzet, marmint lelkesedeset. A tuz vegig robog foldon. Es stb.
2010. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz, mint a horoszkóp-leírások...
2010. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem ugy beszelek, hanem ugy irtam, hogy kerdezo megertse, es a valaszo is aki nem erti, hogy negy fajta jelek vannak, es miert nem osszeferok, legalabbis logika szerint.
2010. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalataim szerint egyediek, különc gondolkodásúak, ettől egyéniségek:) A vízöntő férfiak nagy dumások, remek humorúak, intelligensek, de visszafogottak, a lányokra is valami ilyesmi jellemző, több-kevesebb kényeskedéssel körítve :D Legalábbis az ismerőseimre ez jellemző.

Uccsó: én olyat is hallottam, hogy összeillik a levegő jegy a tűzzel, mert az égés előfeltétele éppen az oxigén :) Meg hogy a víz táplálja a földet, és épp ezért a víz és föld jegyűeknek ki kellene jönniük egymással :) Én skorpió vagyok, ami elvileg víz jegy (bár nem értem, hogy a skorpiónak mikor volt akkora szüksége a vízre, mint a halaknak vagy a ráknak :)) és eddigi barátaim javarészt levegő jegyűek közül kerültek ki :) Nagyon érdekesek ezek a felvetések, és biztos érvényes sokakra, de én eddig nem éreztem őket helytállónak.

2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

19.12

Erdekes amit irsz. Ebben is van logika, es mind irod neked igy is van. En vizonto vagyok, de talan az egy jegy, meg hozza nokbe, a Scorpio amivel nem tudok kijonni. Jo baratom volt ferfiben egy Skorpio, nem volt gond.

Melyebben kell menni az asztrologiaba, hogy mi mindenkire szoljon. Egy jegy, 30-32 nap, tul hosszu hogy mindenkire iljen, szoljon.

2010. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Én vízöntő vagyok és más vízöntőkkel érzem legjobban magam. A szex is a vízöntő csajokkal a legjobb. Bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos, ha jól tudom "rák" lánnyal még nem voltam.
2010. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Son ***** válasza:
81%
én vízöntő vagyok.sok dolgot ellenzek, bolond vagyok, de viccesen.sok barátom van, nem akarok dicsekedni de okos is vagyok.ismerkedőképességem jó, értelmes illedelmes vagyok, hülyeségekbe mindig benne vagyok (persze nem lopás gyújtogatás meg ilyenxD ) de ha valamit komolyan kell venni akkor azt komolyan veszem.
2010. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
85%
sok Vízöntő barátom van, az első válaszolóhoz hasonlóan én is vonzom őket, vagy ők engem? na mindegy :) Egyébként ez nagyban függ az aszcendestől, Holdtól is! Általánosságban: mások, mint a többi ember, kilógnak a sorból, gondolkodásukkal viselkedésükkel. Mindenük a szabadság, tehát ne várj tőle ragaszkodást, vagy azt, hogy mindig veled legyen. Ez azért nem lenne egyszerű az Ő esetében, mert rendkívül sok embert ismer, és mindig tevékenykedik valamit, sokszor elfoglalt. Újdonságokra vágyik, ezért szeret új embereket megismerni, szereti az új dolgokat, főleg a technikai kütyüre gondolok. Kedveli a furcsa, más dolgokat, ami különleges, meghökkentő, akárcsak ők. Szereti az embereket, de ne várj tőle gondoskodást, majd Ő ad, ha úgy találja kedve. Ha valamit elvársz tőle, pont az ellenkezőjét fogja tenni. Mindig kibúvót keres. Mindenből. Olyan, mint egy madár, akit nem lehet kalitkába zárni, ám ha szabadon engeded, visszarepül hozzád. Nagyon intelligensek, gyors észjárásúak. Viccesek, szeretnek ironizálni, de mégsem bántóak a megjegyzéseik. A maga módján nagyon is hűséges, és nagyszerű barát. Remélem, tudtam segíteni :) miért kérdezted?
2010. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
én kos vagyok ( állítólag a kos és a vízöntő házastársnak valók) ..talán igaz..ugyanis belém eddig csak vízöntők voltak szerelmesek :/
2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és az baj?vagy te nem szereted/szeretted a személyiségüket?
2011. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!