Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Írna nekem valaki pozitív...

Írna nekem valaki pozitív példát halak jegyűről?

Figyelt kérdés

Legalább 10 halak jegyű embert ismerek. De a legtöbb depressziós, pesszimista, szuicid hajlamú, életképtelen. Egyszóval szenvedi az életét.

Nem akarom elhinni, hogy ez a jegy ennyire "béna" az élethez.

Nem vagyok nagy horoszkópos, de amikor kiderül, hogy az ilyen jellemű ismerősöm Halak, már meg sem lepődöm.



2020. máj. 10. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ismerősöm volt/van, aki Halak: egy férfi, egy nő.

A férfi: nagyon összetett személy, tud agresszív lenni (alapból pörgős), de teljesen logikus, racionális személy, aki jóindulatú, de kemény. A nő nagyon érzékeny, érdekli a spiritualitás, humánus.

2020. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok. Sok pozitiv tulajdonságot nem tudok irni. Talán összefoglalva: próbálok ember maradni ebben az embertelen világban.
2020. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12 Tipikus Halak.

Még véletlenül sem keresne pozitívat, inkább csak túlél.

Nem ismerlek, nem tudom milyen az életed. Az ismerőseim történetei alapján is azt vontam le, hogy nyilvánvaló, hogy van pozitív is van bőven, de 1 negatív rész miatt észre sem veszik.

2020. máj. 12. 08:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Együtterzo
2020. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Empatikus, segítőkész, gondoskodó, humoros, kiöntheted neki a lelked és sose fog elítélni, kreatív
2020. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13-ra: az emberség nem pozitív? A 15-ös az kb igaz.
2020. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én halak vagyok és nagyon empatikus.

Könnyen hazudok, de ha nem lenne rá szükség (pl. A szuleimnel) akkor nem tenném. de muszájXD


Anyukám egy is halak , de ő önző, elvek alapján él, ami jo neki az nem jo nekem,

Véletlen se hagyná, hogy boldog legyek.


Egyebkent Anyamon kivul szerintem minden halak vicces(najo neha o is de inkabb ritkan)

2020. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!