Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Írna nekem valaki pozitív...

Írna nekem valaki pozitív példát halak jegyűről?

Figyelt kérdés

Legalább 10 halak jegyű embert ismerek. De a legtöbb depressziós, pesszimista, szuicid hajlamú, életképtelen. Egyszóval szenvedi az életét.

Nem akarom elhinni, hogy ez a jegy ennyire "béna" az élethez.

Nem vagyok nagy horoszkópos, de amikor kiderül, hogy az ilyen jellemű ismerősöm Halak, már meg sem lepődöm.



2020. máj. 10. 08:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%

Azért vannak pozitív tulajdonságaik is, de sajnos ezek feledésbe merülnek a rettenetes pesszimizmusuk miatt.

Én Nyilas vagyok, ami az egyik legoptimistább jegy, de kedvem van eret vágni egy Halak társaságában. Egyébként kedvesek, sokszor még humoruk is van, de hát na...

2020. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%

Ez most komoly?

Ha írok egy pozitív példát akkor mi változik?

A halak jegyben született pld. George Harrison, Bruce Willis, Eva Mendes, Elizabeth Taylor, Bon Jovi, Shaquille O’Neal, Billy Crystal, Sharon Stone, vagy a magyarok közül Szerednyei Béla, Détár Enikő,Fűr Anikó, Fonyó Barbara, és még rengetegen. Egyikre sem jellemző a depresszió, az meg hogy életképtelenek lennének végkép marhaság.

2020. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Cukik vagyunk ☺️
2020. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Talán mert nincs....

Egyedülálló pasi 500 ezret keres nettóban és soha egyetlen fillérje sincs. Hónapról hónapra él. Folyamatosan nyavalyog, hogy ő milyen szerencsétlen. 10-20 évvel ezelőtti sérelmeket hánytorgat fel, mindenki mást okol a nem létező bajaiért.

2020. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb barátnőm halak: önzetlen, szerény, támogató és mindig meghallgat; bármilyen titkot rá lehet bízni, közel 20 év alatt soha semmit nem kotyogott ki senkinek. Amit szeretek benne, hogy nem az a versengő típus, ő sosem akar felülkerekedni senkin és nem érzi magát felsőbbrendűnek ellentétben a skorpió barátnőmmel aki állandóan verseng mindenkivel IS és a vízöntő barátnőmmel aki mindenkinél csodálatosabbnak képzeli magát és rendkívül érdekember. A halakkal sokkal nyugisabb bármilyen kapcsolatban lenni, nem stresszeli szét az embert a hülyeségeivel, az a fajta barát akivel a barátságban nem kell 0-24 teperni valamin. A pesszimizmusán pedig hamar túl tudom lendíteni szerencsére, kell nekik egy olyan ember aki tapossa nekik az utat.
2020. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

# 4/5 Időpont ma 11:26


Ez én vagyok :D

2020. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"A pesszimizmusán pedig hamar túl tudom lendíteni szerencsére, kell nekik egy olyan ember aki tapossa nekik az utat."


Vagyis egyedül nehezen boldogul az életben.

2020. máj. 10. 18:31
 8/17 anonim válasza:

Naa én is Halak vagyok, és tényleg nem minden ilyen jegyű embi depressziós pesszimista :-)

Nekem a baráti körömben rajtam kívül még 3 halak van és pozitívak, boldogak vagyunk :-)

Egy depressziós embert ismerek, aki pedig távolról sem Halak :-)

Neked mi a csillagjegyed ?

2020. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mérleg vagyok nyilas aszcendenssel és nő.

Örülök, hogy vannak a szárazföldön is életképes Halak. 😂

Nem bántasnak szántam, lehet csak engem találnak meg a furcsa Halak. Vagy csak tőlem távol áll ez a fajta stílus. Nekem is vannak rosszabb időszakok az életemben, de még akkor is optimistább a gondolkodásom, mint az említett ismerősöknek.

Kíváncsiságból a facebookon megnéztem az ismerőseimet és bár régen voltunk közelebbi kapcsolatban, de találtam egy-két Halakat, akiről nem gondoltam volna, hogy azok. 😊

2020. máj. 10. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is Halak vagyok, bár nem tudom mi az aszcendensem, de nagyon sok mindenben meghatároz engem. Igen, nálam is vannak sajnos mélypontok, de én egyedül is könnyen és gyorsan átlépek rajta, mert nem szeretek rajta rágódni és csak egyfolytában törni magam, ezért például rossz dolgok többségét figyelmbe se veszem. Van, amikor pár dolgot a szívemre veszek, mert a Halak érzékenyebbek, de akkor ezután is az történik, amit az előbb említettem. Egyre többször keresem és találom meg a jót mindenben. Szívesen segítek másoknak, extrovertált személyiségnek tartom magam, nem nagyon szeretek bezárkózni se. De lényegében szerintem a Halaknál sokat közrejátszhat az aszcendense is.
2020. máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!