Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Halak jegyűeknek van egyálta...

A Halak jegyűeknek van egyáltalan pozitiv jellemvonása?

Figyelt kérdés
Erzékeny vagyok(tulsagosan is) gyenge,kihasználhato, hiszekeny, kedves de ezt a kedvesseget csak kihasznaljak... Szoval van valami ami egyaltalan pozitiv jellemzo ebben a jegyben? /F

2016. máj. 5. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak ezek ,csak a környezeted rossz. Semmi mást nem kell tudnod, csak nemet mondani megtanulni,és leszarni más véleményét, és megoldódik sok bajod.
2016. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kreativitás, fantázia :)
2016. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is Halak jegyű vagyok. Ha gondolod beszélhetünk, mert kíváncsi vagyok milyen egy hozzám hasonlóval beszélni.
2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hány éves vagy de remélhetőleg eljön az életedben az az idő amikor ezeket a tulajdonságaidat valaki értékelni fogja.

Az én apukám is halak s bár néha nehézkes és tutyi-mutyinak tűnik,nagyon gondoskodó.

Barátságos közvetlen és ezzel a tulajdonságával bárhol,bármit el tudott intézni.A jég hátán is megél.

2016. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is halak vagyok, minden, tényleg minden igaz rám, ami a jellemzésben van. Tényleg attól függ, hogy milyen emberek vannak a környezetedben. Tanulj meg nemet mondani, ahogy egyik korábbi válaszoló is tanácsolta, régen nekem sem ment. A kedvesség is jó, amíg ki nem használják tényleg, sajnos velem is sokszor előfordult már, az érzékenységet gyűlölöm, de a kreativitás meg ilyesmi kompenzál, mondjuk elég sokszor megkapom, inkább rossz dologként, hogy nem járok két lábbal a földön, mondjuk én ezt megtanultam már pozitívumként felfogni, látom a jobb oldalát is :)
2016. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a halak jegynek nagyon sok jó tulajdonsága van: megbízható, hűséges, kreatív, álmodozó, játékos, igazságos, odaadó, érzékeny, önfeláldozó stb.
2016. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
mielőtt beledilizel az asztrológiába vizsgáld meg magad.
2016. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Fehérbor jól csúszik mellé?
2016. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én azthittem a halak jegyű emberek kedvesek de engem egy ebben a jegyben született férfi nagyon becsapott! Azt hazudta, hogy egyedülálló de már a kapcsolatunk legelejétől fogva volt másik nője. A legrosszabb az, hogy annyira kis magának való volt, hogy sosem feltételeztem volna róla! Úgyhogy ez van, így kell elfogadni őket!

Ez a jegy már csak ilyen kis "vicces"! :)

2016. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!