Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak nőkre jellemző, hogy...

A Bak nőkre jellemző, hogy félnek az elkötelezettségtől, a függetlenségük elvesztésétől?

Figyelt kérdés
És emiatt félnek belemenni párkapcsolatba?
2010. júl. 18. 16:01
 1/7 anonim válasza:

Igen.. én pont ilyen vagyok..

16/L - Bak

2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én pont két olyan bak csillagjegyű nőt ismerek,akik mindketten belemennek a kapcsolatokba bátran..és futnak a férfiak után..mindent megcsinálnak nekik(MINDENT!)..:S

De én szeretem a bak lányokat,nőket barátnőként(én nyilas lány vagyok)..:)

2010. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 bak nő ismerősöm van és mindkettő üldözi a férfiakat, mint kiéhezett oroszlán a gazellát :D Elég szolgalelkűek, de ha megunják a férfiak a rigolyáikat, mindenféle módszerrel igyekeznek őket magukhoz láncolni. Szóval ők pont az ellenkezője, hülyét csinálnak magukból egy hosszútávú kapcsolatért.
2010. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sok Bak nőt ismerek (most hirtelen hatot tudtam magamban felsorolni). Mindegyikük kinézetre plázacica, de belsőleg elég elszántan az anyagiak motiválják őket. Mindegyikük gazdag pasira vadászik, mindig csak a pénz érdekli őket minden kapcsolatban. Ebből 3 már idősebb és mindhárom ráb..tt (maffiózó férj- nem tud szabadulni-verik, kidobták, lealázták stb..). Mindhárom elvált és elég nagy megpróbáltatásokon mentek keresztül. Ami mögöttük van azt bátran állíthatom hogy kevés ember bírná ki. Szóval most már változtak, felszínre tört belőlük az érzelem, de most már bezárják magukba, és egyátalán nem bíznak az emberekben. Kizártnak tartom hogy valaha még párkapcsolatuk legyen.
2010. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok már csak annyi hogy a másik 3 is ugyanefelé a végzet felé halad. Te ne tedd, szedd elő előbb magadból az érzéseidet.
2010. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok ilyen... :-)
2010. júl. 19. 23:22
 7/7 anonim válasza:

hát én sem vagyok egy plázacica aki vénekre hajt :D

ellenben nem félek az elkötelezettségtől ;D

2010. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!