Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodba tudod azt hogy álmodod?

Álmodba tudod azt hogy álmodod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy ha ilyenkor az álomban az ember erőteljes, vagy hirtelen mozdulatokat tesz, könnyen felébredhet. Hasonlóképp, ha valamin nagyon elkezd gondolkodni, vagy izgalomba jön. Talán ilyenkor már annyira beindul az agyműködés, hogy felébredünk.
2010. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is ritkán tudom, hogy álmodok, és tudom is irányítani. Kiskoromban, mikor utáltam a bátyámat, egyszer vele álmodtam, és rájöttem, hogy álom. tiszta erőmből megütöttem, és azután kinyitottam a szemem :D ojan jó érzés volt :)) xD
2010. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
velem volt olyan h álmodtam vmit - rosszat - és mondtam magamnak h ez csak álom és fel is ébredtem
2010. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nem
2015. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tudatos almodasnak hivjak, es nekem neha szokott sikerulni. van egy-ket gyakorlat es trukk amivel meg tudod hosszabitani, vagy egyaltalan, segitesz eloidezni.

ha mindig felkelsz amikor rajossz, hogy almodsz, akkor elkepzelheto, hogy tulsagosan fikszalod a tekinteted. Ugyanis a REM fazisban almodsz, ebben az allapotban folyton cikazik a szemed. Ha rajossz, hogy almodsz es elkezdesz koncentralni, konnyen lehet, hogy mar mozog a szemed es felebredsz. Ezert erdemes abban a pillanatban nem sokaig nezni egy pontot.

Nagyon izgalmas dolgokat lehet egyebkent ebben az allapotban tenned. Kerdeseket tehetsz fel, szemelyes problemakat, gatlasokat oldhatsz meg es fel, ongyogyito folyamatokat indithatsz meg (ha beszelgetsz a testeddel, vagy megkered az egyik alom alakod, hogy vigyen orvoshoz) A lehetosegek tarhaza vegtelen, a lenyeg, hogy legy kreativ!:)

2016. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
* hogy mar nem mozog a szemed (kihagytam a tagado szot:( )
2016. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!