Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodba tudod azt hogy álmodod?

Álmodba tudod azt hogy álmodod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olykor előfordul hogy hirtelen rájövök. Poén :)
2010. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Velem nagyon ritkán van olyan, hogy ne tudnám. Néha vannak rémálmaim, de mindig inkább olyanok, mintha csak valami rossz filmet néznék, sosem félek komolyan közben...
2010. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jósálmoknál egyértelműen, és néha más álmoknál is.
2010. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én konkrétan sose tudom
2010. júl. 9. 17:04
 5/16 anonim ***** válasza:
a lgtöbbnél én sem, de vicces úgy álmodni tovább, hogy tudod hogy álmodsz és úgy alakítod ahogy akarod, kivéve persze a jósálmokat
2010. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én nekem rengetegszer van olyan.

Mindenkitől azt hallom hogy jaaaj aki tudja hogy álmodik tudja irányítani az álmát blablablaaaa.Ez nincs így,csak pár embernél.Én tudom hogy álmodom,mégsem tudok semmit alakítani álmomban,nem is jut eszembe(pedig a valóéletben mindig elhatározom hogy irányítani fogom,de ezt az "álombeli tudatom" mégis mintha nem tudná).Ha rosszat álmodom,és rájövök hogy álmodom,megnyugtatom magam,hogy hállelúúúúja ez csak álom.Nagyon-nagyon rövid idő múlva fel is ébredek.Ha pedig valami iszonyú jót/vidámat álmodom,és rájövök álmomban hogy álmodom,végtelenül szomorú leszek,azt kívánom bárcsak valóság lenne,és a kívánságom után 1-2mpel mindig felébredek.:\

Bárcsak egyszer irányíthatnám. :( Sok mindent megtennék,de leginkább 1 dolgot...:'(

2010. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én mikor rájövök, hogy álmodom, sokszor irányítani is tudom. Ám erre nem szokott sok időm lenni, általában 2-3 percen belül felébredek (legalábbis álomban ennyinek érzem az eltelt időt)

2010. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen, a ráébredés kell, de nekem egészen hosszú álmokat sikerült már levezényelnem :D
2010. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. :D
2010. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:D én mindig az érdekes részeknél kelek fel, olyan idegesítő :D
2010. júl. 10. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!