Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha ezt álmodod? (lent)

Mit jelent ha ezt álmodod? (lent)

Figyelt kérdés

Az álmodban éjszaka felébredsz és az anyukádat látod halottan kék füstbe burkolazva és megmerevedve. Ok ezzel nem törődök. Megint felébredek és a nagymamám jelenik meg ugyan igy. Ok. Ettől már megijedek felugrok az ágyról és átmegyek anyum szobájába. Aztán előttem megint megjelennek és beleszaladok a lándzsájukba, amit tarrtanak. meghalok és itt vége van. Igazából felébredek...


Előre is köszi!!!!!


2011. jún. 19. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek az álom jelentésének neked kell rájönnöd! Ha értelmet akarsz ebben keresni akkor talán annyi, hogy te magad valamiféle nyomás, stressz alatt állhatsz az életben amit nekik köszönhetsz.


De ez csak egy gondolat menet volt..

2011. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem is a stressz, a nyomás lehet az oka ennek...
2011. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álmokban vágyak és szorongások jelennek meg.

Az, hogy halottan látod őket, a félelem, hogy meghalnak, az ő általuk okozott halálod is egy mély szorongás lehet.

Nem tudom más körülményt, úgyhogy nagyon valószínű, hogy ennél több jelentése nincsen. Ha mégis, de ezt Te tudhatod, van valami konfliktus velük, akkor az is megjelenhetett.

2011. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!