Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Bővebben lent.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátom amióta összejöttünk folyamatosan azt álmodja, hogy megcsal engem, vagy Én csalom meg Őt. Reggelente teljesen ki van készülve, amikor felébred. Miért van ez? Mit tud tenni ellene?
2010. júl. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudatalatt nagyon félhet attól hogy elveszit téged,ez járhat sokszor a fejében és ezért álmodhatja ezt.Amin nappal rágódunk,amin gondolkodunk, azt álmodjuk tovább.
2010. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy reggelente megvonja a vállát, hogy "már megint hülyeséget álmodtam". Minél többet foglalkozik vele, annál rosszabb lesz. A másik meg, hogy reggelente igyekezzen ébredés után azonnal felkelni, úgy hamarabb elfelejti.
2010. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek van még valami ötlete, kérem írja le! Nagyon szeretjük egymást, és nagyon rossz így látnom. :( Azt meg tényleg nem értem miért álmodja, hogy Ő csal meg engem... Elmondása szerint mindig ott vagyok én is, és nagyon fáj neki ezeket megtennie.
2010. júl. 7. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert pénz áll a házhóz.
2010. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ez nagyon illett ide. :S Köszönöm az értelmes, megfontolt választ...
2010. júl. 11. 09:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!