Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek is volt már ilyen? (lent)

Veletek is volt már ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan, hogy mikor vmit csinálok akk ilyen dejavu érzésem van, vagy mintha már megálmodtam volna. Ez mitől lehet?
2010. júl. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Igen és tudom hogy mért :DDD

Elmondanám hogy a szem hamarabb érzékeli a dolgot mint az ahogy eljutna az agyadba és mirre feleszmélsz adigra már megtörtént és ugy fogod fel mint ha már ezt átélted volna egyszer. A szemed véget van már szinte mindenkivel előfordult ilyen , végülis a szemed hamarabb leolvassa a dolgot mielőtt elérne az agyadba hogy értelmezze.

2010. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
általános dolog az embereknél
2010. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ez fordítva szokott lenni... Álmodok helyekről, ahol még sohasem jártam...
2010. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan szokott lenni h dejavu és tudom h ha ezt mondaínám akkor mások h reagálnának rá és mit mndanának mintha télleg átéltem volna...nagyon furcsa...
2010. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!