Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton repülök álmomban, miért?

Folyton repülök álmomban, miért?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ezzel foglalkozni, de ha már van itt ilyen topic akkor gondoltam megkérdezem. Bármilyen álmom van, munkahely, otthon vagy máshol, ha sietni akarok valahová, vagy levágni az utat akkor egyszerűen repülök. Csak akkor szoktam félni repülés közben, ha közeledik egy nagyfeszültségű vezeték, azt jó magasan átrepülöm, aztán go tovább. De ha mondjuk üldöz valaki, vagy futok valami elől, akkor alig megy a repülés, csak pár méterre lebegek a talajtól és szép lassan visszaereszkedem. És ha utolérnek felébredek.


Pl. múltkor azt álmodtam, hogy egy munkatársamnál voltam, lakásfelújítás, ajtót-ablakot szereltünk. Azzal szenvedtünk hogy felhúzzunk az emeletre egy ablakot, és amikor nem nézett senki egyszerűen felrepültem vele. Amikor a munkatársam férje haza jött, akkor meg menekülhetnékem támadt, de nem igazán ment a repülés, csak ugrándoztam felfelé, néha sikerült pár méterre felrepülni aztán leereszkedtem. Lehet azért menekültem, mert bejön nekem a csaj, de csak haverok vagyunk, meg álmomban sem csináltam semmit vele.

Olyan is volt, hogy lekéstem a buszt, de nem idegeskedtem, hanem egyszerűen hazarepültem. A valóságban sokszor lekésem a buszt, mert úgy tudok végezni melóhelyen, és akkor pedig parázok, mert futnom kell.

Na jó, példának ennyi elég, sztem világos mi a helyzet.


És a legdurvább az hogy az álmaimban el is hiszem hogy az a valóság, mindig mondom magamban, hogy ez tuti nem álom, aztán mikor felébredek, azt mondom hogy lehettem ekkora hülye?:) Már jó lenne valami normálisat is álmodni, ha már álmodok. :P


23/f


2010. jún. 9. 11:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Beszarás!! Én is ugyanígy álmodom a repülést. Mintha tanulnám... neki kell futnom.. előre kell kicsit hajolnom futás közben és evezni, vagy úszni kell a kezeimmel a levegőben és szögdécselni kell, hogy végleg sikerüljön elrugaszkodni a földtől, olyan mintha valami szelet elkapnék és akkor már biztonságosan megyek feljebb, de valamiért mindig vigyázok, hogy ne repüljek túl magasra... nem tudom miért, aztán szépen lassan leereszkedek... és álmomban azon gondolkodom, hogy hogyhogy eddig nem tudtam erről, hogy én tudok repülni és tényleg így van, hogy amikor felébredek és még félig álmomban vagyok akkor kérdőre vonom magam, hogy mi az, hogy még sem tudok repülni :)
2015. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Sokszor álmodtam már én is azt, hogy repülök, és mindig olyan a sztori, hogy valakit épp megmentek egy katasztrófától, vagy pedig én menekülök valakik elől.
2015. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez igaz hogy régi kérdés, de na.

Ha repülsz álmodba, mindent felülről látsz, a hangok torzítva vannak, akkor a lelked elhagyja a tested.

Van egy bizonyos gondolat,amin álmod előtt gondolkozol, és annak hatására kilép.

Hülyén hangzik, de a családunk rengeteget foglalkozik misztikus, természetfeletti dolgokkal.

2016. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én is szoktam erről álmodni
2017. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!