Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyerek koromban sokszor...

Gyerek koromban sokszor álmodtam azt, hogy repülök. Tengerek, erdők, városok felett. Fantasztikus volt. Olyan boldogan és kipihenten ébredtem. De egyszer csak megszakadt. Azóta nem álmodtam olyat. Miért? Miért nem tudok már repülni álmomban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

A repülés annak a szimbóluma, hogy szabadságra vágysz, lehet, hogy ezt már elérted.

Egyébként meg minél többet tud az ember, annál rosszabb lesz a fantáziája, pl minél több dolgot tudsz a fizikáról, annál kevesebb dolgot tudsz elképzelni, amikor gyerek voltál, még nem tartottad annyira valószínűtlennek a repülést, mint amilyennek ma.

2010. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez baromság. Én is elég sokat tudok a világról, mégse esik nehezemre elképzelni dolgokat. Persze tudom, hogy a valóságban nem történhetnek meg, de sose jelentett gondot elvonatkoztatni tőle.

Az íróknak is van fantáziájuk, és szerintem többet tudnak a világról mint az átlag ember(hisz egy jó írónak kell egy bizonyos szintű műveltség).

2010. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Anyum mindig azt mondta,hogy azért álmodok repüléssel, mert éppen növök :)

Biztosan nem igaz, de engem akkoriban kielégített ez a magyarázat :)

2010. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudok ajánlani egy nagyon jó könyvet, a tudatos álmodás művészetét. Ebben az állapotban az agyad már felébredt, de a tested még alszi,, ezért te magad vagy benne az álomban, beszélgehetsz másokkal, szerelmes is lehetsz, minden érzés, íz, szag, szín, hang ugyanúgy létezik, mint a valóságban. Akármit csinálhatsz, és a mester tudatos álmodók kedvenc időtöltése a REPÜLÉS. Bizony, akkor, ott, addig és úgy repülsz, ahogy csak akarsz. De ehhez kell pár hét gyakorlás, de hibátlanul meg lehet tanulni és felejthetetlen élményeket nyújt. Itt egy fórum, ha érdekel, és ha szeretnéd, elküldöm privát e-mailben a könyvet :)

A fórum webcíme: [link]

2010. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lenne, ha elküldenéd a könyvet! Előre is köszönöm!
2010. máj. 17. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régen azt álmodtam sokszor, hogy madár vagyok és repülök a mezők és a dombok felett. Valóban nagyon jó érzés. Valószínűleg összefügg a szabadság utáni vággyal.
2010. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!