Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha repülök álmomban az mit...

Ha repülök álmomban az mit jelent?

Figyelt kérdés
Először egy seprűvel repültem, de nem csak én hanem körülöttem páran, de nekem ment a legjobban. Magasan repültem a felhők fölött, nagyon jó volt!Másodszor a tengerparton voltam és olyan szárnyam volt mint azoknak akik ejtőernyőznek az a szárnyas ruha(remélem ez a neve) de én azzal magamtól repültem egyre feljebb és feljebb. Mit jelentenek ezek az álmok. Még sosem ültem repülőn, és nem csináltam semmi ehhez hasonlót.Ötlet?
2011. ápr. 26. 10:15
 1/8 anonim válasza:
te vagy Harry Potter
2011. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak is azt jelentheti, hogy te valami mágikus erővel rendelkezel, a tudatalattiddal már tudod, hogy kezeld ezt a képességed, de ébren még nem sikerült. Próbálgasd! Elképzelhető, hogy Jean D'Arc reinkarnációja vagy..
2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hogyha Ö 1 seprüvel Jane D'Arc reinkarnácioja?? akor Én mivagyok mert nem 1x Repültem álmomba qrva nagy Démoni (ha érthetöbb: Sárkány) szárnyakkal akor Én vagyok a földre szált Sátán aki kinyir mindenkit? Reszkesetek mert akor Jézus hejett a Sátán szált le közétek xD
2011. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem füveztél előtte? Nekem attól szokott ilyen lenni, csak ébren.
2011. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen álmaim. De én csak úgy repülök, nincsenek szárnyaim és nem ülök seprűn. Amúgy nem tudom, hogy mit jelent, de én szeretem azokat az álmokat. :)
2011. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább örülj neki hogy ijenek az álmaidl.

Azt mondtad jó érzés. Amúgy nekemis volt olyan hogy seprün repülök. De a kát legjobb:-Csak szimplán elrugaszkodsz álmodban szálsz egy darabig amikor lesel felébredsz és tényleg olyan mintha az ágyadba estél volna bele. (ezt csak akkor csináld ha másnam nem kell sehova korán menned és nyugottan tudsz aludni)

A másik:-Ugyan ez csak egy ház tetejéről leugrani (álmodban!!!!!!!) és mielött leérsz felébredsz , tovább ugyanaz.

2011. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 1x az volt,h nem találtam haza xD Jött 1 repülő szék,beleültem,és hazavitt x)
2011. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szárnyakat szoktam növeszteni..olyan bagoly-féle,nagy, barna mintásat XD De mindig olyat,és tudom kontrollálni merre megyek..marhajó érzés.
2013. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!