Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodtam ezt?

Hogyan álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h van egy tesóm aki pár évvel idősebb nálam de valóságban nem létezik és azt álmodtam h anyummal van egy szobában és anyum kijön sírva és azt mondja h megölte a testvéremet aki az ö fia is.Itt vége van az álmomnak,elmondtam ezt anyumnak erre olyan szomorú lett és viccből kérdeztem h megölted a tesómat?Erre azt mondta h mondhatjuk azt is mert előttem ő volt már terhes de elvetette de nagyon bűntudata van miatta.Hogy lehet h ezt álmodtam,addig nem tudtam h volt előttem terhes és elvetette.
2010. jún. 2. 10:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

23:27!

Már voltak olyan álmaim amik a jövőben játszódnak:P

Ha megtörténnek akkor azt is majd megírom a gyk-ba:)

2010. jún. 5. 11:53
 22/30 anonim ***** válasza:

23:27 vagyok


mesélj eggyet, kíváncsian várom :)

2010. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

:)

Ezek persze nem olyan érdekesek mint ez a kérdés:P

Most nemrég azt álmodtam h a tesóm megkéri a barátnőjének a kezét és a tesóm mondta h szerinte hamarosan megkéri a kezét:P

Van egy unokatesóm akinek már nagyon régóta van barátnője és azt álmodtam h egy kisfiuk születik és amikor a unokahúgomnak elmondtam mondta h amikor találkoztak összevissza evett mindent a lány.

Szóval ilyeneket álmodok nem olyan nagy dolgok de ha megtörténnek az durva lesz:P

2010. jún. 5. 12:42
 24/30 A kérdező kommentje:

Jah és még ezt elmondomxD

Egyszer azt álmodtam h sötét van és megyek haza amikor otthon vagyok akkor pedig csak a konyhában van fény de körülötte minden sötét és olyan rossz érzésem volt aztán az öcsém kijött a nappaliból és szóltam neki h ébresszen föl mert nagyon félek erre az anyum felébresztett.Elmondtam neki erre nagy szemekkel nézett és mondta h az öcsém szólt neki h ébresszen fel.

2010. jún. 5. 12:46
 25/30 anonim ***** válasza:
mesélj még kérlek :D
2010. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Egyszer feltettem ezt kérdésként de egyszer úgy volt h valószínűleg alvásparalízisem volt és úgy volt h már nem mertem elaludni de félálomba merültem és láttam egy kereket ami elkezdett forogni aztán még jobban forgott aztán egy robbanás szerűség és minden fehér és fényes volt és volt ott egy nő aki a nevemen szólított,itt egyből felébredtem és utána megnyugodtam és azóta nem álmodom rosszat.Egy páran azt válaszolták h biztos az őrangyalom volt.
2010. jún. 5. 17:38
 27/30 anonim válasza:

Ez nagyon érdekes:)

Egyszer amugy volt a fókuszba hogy egy 30 éves nő valami hasonlót álmodott mint te .Csak abban ők ikrek voltak és a testvére szülés közben hallt meg .Aztán elmesélte ezt az álmot az anyukájának és az anyja elmesélte hogy télleg igy volt .Pedig a nő állítólag semmit nem tudott erről.És mondták a fókuszban hogy vannak ilyenek .

2010. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

ez de érdekes:o én is szeretnék ilyet álmodnii>.<

amúgy mondok valamit:D nem olyan érdekes, de azóta is kicsit furcsának tartom.. egyik este megkérdeztem anyumat, amikor már az ágyamban feküdtem, hogy miért van az, hogy az ember nem emlékszik az álom elejére. elmondta, stb..,stb,.. kérdeztem még egy csomó ilyen kérdést, mert nagyon érdekelnek:) a lényeg az, hogy a végén mondtam, hogy ez este szeretnék sok álmot álmodni (mivel mondta, hogy egy este lehet többet is)..xD és az este 5 álmot álmodtam, reggel még mindegyikre emlékeztem, hogy mi miután jött, de ma már nem:\..

én általában ilyen össze-vissza kevert álmokat álmodok..xD

például..kispest a szülővárosom, de már külföldön lakunk 2 és fél éve. itt van egy fiú, aki tetszik. azt álmodtam, hogy elmentünk bp-re és az ottani barátnőm..-.-" paff.. megmutatta hol lakik ez a külföldiXXD na most ezen lehet röhögni:D:D:D


13/L.


még meséélj*-* annyira érdekes..:D

szia:)

2010. jún. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam h csak arra az álomra emlékszünk amiből felébredünk de nem tudom pontosan...

Anyud mit mondott?

Am én is szoktam érdekeseket álmodni pl. volt olyan h a szobámban volt egy nagy bálna és megette a családomat aztán szárnyas hal lettem és engem is megevett és legtöbbször összefolynak az álmaim,szóval előbb még csak én vagyok aztán már egy férfi aztán egy törpe szóval elég furák szoktak lenni:P

Am sokat vannak akik ha azt álmodják h pl. a volt barátjukkal összejönnek akkor az biztos jelent valamit és itt megkérdezik de az csak azt jelenti h nagyon vágynak rá h megtörténjen.

2010. jún. 6. 13:27
 30/30 A kérdező kommentje:

Nah mondok még egyet:)

Ezt kb. 1-2 hónapja álmodtam h külföldön vagyok azt nem tudom hol csak azt h angolul beszél mindenki és én is másokkal,de ebben az álmomban már húsz felett vagyok.És az van h elhívom az unokatesómat aki az egyik legjobb barátnőm is és már ő is húsz körül van és már több éve nem találkoztunk.Beszélgetünk elmentünk vásárolni meg ilyenek,aztán megkérdeztem h elmegyünk-e bulizni valahova erre azt válaszolta h nem lehet nemsokára mennie kell mert várja őt a férje és a picije.Én körülbelül sokkot kaptam mert h ilyen fiatalon férjhez ment és már gyereke is van.Elég rossz álom voltxD

2010. jún. 6. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!