Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodtam ezt?

Hogyan álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h van egy tesóm aki pár évvel idősebb nálam de valóságban nem létezik és azt álmodtam h anyummal van egy szobában és anyum kijön sírva és azt mondja h megölte a testvéremet aki az ö fia is.Itt vége van az álmomnak,elmondtam ezt anyumnak erre olyan szomorú lett és viccből kérdeztem h megölted a tesómat?Erre azt mondta h mondhatjuk azt is mert előttem ő volt már terhes de elvetette de nagyon bűntudata van miatta.Hogy lehet h ezt álmodtam,addig nem tudtam h volt előttem terhes és elvetette.
2010. jún. 2. 10:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát köszi de annyira nem értem ezt a családfelállítás dolgot.
2010. jún. 3. 15:20
 12/30 anonim válasza:

Végre egy értelmes ilyen témájú kérdés... Sztem valamilyen

megérzés...

2010. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy álmodhattam ilyet.Azt nagyon fura elképzelni h véletlen.
2010. jún. 3. 16:21
 14/30 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm tanult tenyérből jósolni, és csak úgy kíváncsiságból megkértem, nézzen bele, mit lát. Körülbelül öt percig hallgatott, csak forgatta a kezemet, aztán azt mondta, anyukám elvetélt? apukámmal elváltak? te nem értetted miért történt ugye? Le voltam döbbenve. Sosem beszéltem ezekről senkinek.
2010. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
hát nem lehetett valami jó:(
2010. jún. 4. 20:58
 16/30 anonim ***** válasza:

Hát több magyarázat is eszembe jut...

Például biztosan halottál te is,az öröklött emlékekről.Lehet,hogy egy ilyen anyudtól örökölt emlék így bukkant fel,álmodban.


Másik lehetőség a telepátia.Mivel anyukáddal közel álltok egymáshoz,lehetséges valamiféle gondolatmegosztás.


A harmadik dolog pedig,a családállítás gyakorlata bizonyítja,hogy azok is részt vesznek a család sorsának alakulásában,akik nem születhettek meg.Ők is számítanak.

2010. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

ezt tényleg érdekes, akár egy filmbe is bele illene :)

kitudja, még mit megnem fogsz álmodni :)

2010. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
anyád AIDS-es, basztak a testvéreddel, és meghalt AIDS-ben
2010. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: gyárilag vagy ennyire retard, vagy apád erőszakolt ilyenre?
2010. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát amikor az anyum terhes volt velem azt mondták a kórházban h rákos és el akartak vettetni de anyum tudta h lány leszek ezért elment egy másik kórházba és kiderült h semmi baja.De olyanokat nem is írj még viccből sem h AIDS-os lessz!Am te biztos elkezded most ezt az AIDS mániát itt mindenkinek ezt fogod írogatni de olyan hülye vagy h nem fogod fel h ez nem vicces,mi lesz ha egyszer egy olyan embernek írod ezt aki tényleg ilyen betegségben szenved?!

A többieknek köszi a válasz:)

2010. jún. 5. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!