Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodtam ezt?

Hogyan álmodtam ezt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h van egy tesóm aki pár évvel idősebb nálam de valóságban nem létezik és azt álmodtam h anyummal van egy szobában és anyum kijön sírva és azt mondja h megölte a testvéremet aki az ö fia is.Itt vége van az álmomnak,elmondtam ezt anyumnak erre olyan szomorú lett és viccből kérdeztem h megölted a tesómat?Erre azt mondta h mondhatjuk azt is mert előttem ő volt már terhes de elvetette de nagyon bűntudata van miatta.Hogy lehet h ezt álmodtam,addig nem tudtam h volt előttem terhes és elvetette.
2010. jún. 2. 10:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
egy álom lehet úgymond isteni sugallat.
2010. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első érdekes kérdés ebben a témakörben egy szkeptikus számára is...
2010. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes... a második válaszolóval egyet értek :)

Nem lehet, hogy már hallottál utalásokat, vagy valaki megemlítette már?

2010. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
a választ nem tudom, viszont nagyon érdekesnek tartom
2010. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatosan nem tudtál erről, semmi utalást sem hallottál, akkor szerintem az is lehet, hogy nagyon érzékeny vagy, ezért ráéreztél álmodban, megálmodtad.
2010. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszi h mindenki rendesen válaszolt:)

Anyum sosem mondta senkinek csak a mamámnak és ma nekem is és az érdekes h csak 1-2 évvel volt nálam idősebb az álmomban és anyum mondta h igen kb. annyival lenne idősebb,és álmomban még csak olyan 6-7 éves voltam.

2010. jún. 2. 13:31
 7/30 A kérdező kommentje:
Anyummal még beszéltem és mondtam neki h sötétbarna haja volt és kérdeztem h az apumtól lett-e volna de mondta h nem mert akkor már több éve elváltak és mondta h akitől lett volna az sötétbarna hajú volt szóval fura h a hajszín az passzol.....
2010. jún. 2. 17:38
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha érdekel ilyesmi, sokat segíthet egy családfelállítás.

13.17

2010. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az mi?
2010. jún. 2. 19:33
 10/30 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!