Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, ha álmodsz, és...

Miért van az, ha álmodsz, és például leesel valahonnan, vagy megsérülsz azt miért érzed?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jár fizikai érzettel egy álom. De ha álmodban elesel, és fáj, azért lehet, mert amikor a valóságban elestél, az fájt. Az agyad összeköti a látott információkat a megéltekkel.
2010. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Volt már ilyen kérdés, néz utána.
2010. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer azt álmodtam, hogy autóbalesetben leszakadt a karom, valamennyire fájt, de inkább zsibbadt. napokig éreztem a kezemben a zsibbadást..
2010. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad reagál az álomra fájdalommal, vagy a fájdalomra az álommal.
2010. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a dolog pontosan fordítva van: álmodban beütöd magad pl. az ágyba, vagy ráfekszel a karodra és az elzsibbad és erre föl azt álmodod, hogy leestél, beütötted, megrázott az áram stb. Tehát előbb érzel valamit, de nem ébredsz fel teljesen, ezért az érzetet az agyad beépíti az éppen aktuális álomba.
2010. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan álmom,Izomlázam volt tesi óra után és este azt álmodtam, hogy a doktornéni kezeli a fájós lábam:Dvicces
2010. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!