Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt mit jelent ha álmomban...

Azt mit jelent ha álmomban folyton attól rettegek, hogy valaki hirtelen előugrik valahonnan és rámtámad? Néha attól is, hogy meg is öl!

Figyelt kérdés

Fontos, hogy HIRTELEN támadás és hogy félek, de nem igazán a haláltól vagy a sérüléstől, hanem a ténytől, hogy támadnak. Általában egyedül szoktam lenni az álomban ilyenkor.

A valóságban is félek az utcán egyedül és otthin is a sötétben attól, hogy valami hirtelen rám veti magát. Valami, amit addig eszre se vettem.

19/L


2010. júl. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy ösztönből származik. Már kb. azóta, hogy kialakultak az állatok állandóan ugrásra készen kellett lenniük, hogy kivédhessék a támadásokat.


Amikor kialakultak a komplexebb aggyal rendelkező, álmodásra is képes állatfajok, az ösztön megjelent egy reflexszerűen keletkező álomképben is, hogy emlékeztesse az egyedet a veszélyre.

2010. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%

Könnyen megijedsz..ennyit sztem :O

Minden rendben van nálad? :D

2010. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
36%
Lehet, hogy túl sokat tévézel, gépezel, esetleg krimit, vagy horrort nézel? Mindenesetre lefekvés előtt próbálj jó zenét hallgatni, végig gondolni a napot és elrendezni magadban a történteket.
2010. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ezelötti életedben rádtámadtak vagy erőszakos büncselekmény áldozata lettél. Néha ha vmitől megmagyarázhatlanul félünk akkor az a múltunkban , ezelőtti életünkben keresendő.
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna...Régebben volt velem hasonló de velem nem álmomban hanem a valóságban...Volt hogy este inkább el se mentem pl. inni hanem maradtam a szobámban...Szerencsére elmúlt...

Nálam azzal kezdődött az egész hogy éjfél körül elmentem inni a fürdőszobába.A csap fölött egy tükör volt ami szemben volt az ajtóval az ajtó pedig egy viszonylag hosszú folyosóra nézett.Az ajtó nyitva volt bementem inni de amikor felnéztem a tükörbe ivás után a folyosó végén láttam egy embert vagyis inkább gyereket aki engem nézett...szó szerint megállt egy pillanatra a szivem, persze valószínűleg képzelődtem de akkor is ilyesztő volt akkor...Főleg hogy hirtelen ránézésre tiszta sápadt volt mintha halott lett volna.Na ezzel kezdődött nálam ez az egész és ezután pár hónapig én is ettől féltem..nem is attól hogy bántanak vagy ilyesmi hanem hogy megijedek mert valami hirtelen elém ugrik vagy valami...Remélem érhetően leírtam.

2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deus88 ***** válasza:
Szerintem attol van hogy tul sokat koncentrálsz erre a tényezöre hogy valahonnan valaki hirtelen megjeszt ne foglakozz ennyit ezzel a kérdéssel csak legyél felkészult és nyugott tudom ez egy kicsit ellentmondásos de szerintem igy van :)
2010. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!