Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan kell tudatosan almodni?

Hogyan kell tudatosan almodni?

Figyelt kérdés
Sziaszok kicsit utananeztem a tudatos almdasnak es talaltam par tippet. Peldaul a valosagteszt, az alomnaplo, napkozben elhitetni az agyammal hogy almodom, ojan zenet hallgatni ami segiti az agyat benne stb. Azt szeretnem kerdezni nektek van tapasztalatotok hasonloban? Ha igen akkor ezekbol mi a valojaban fontos es hogy kezdtetek a dolgot? Elore is koszi
2017. márc. 26. 16:28
 1/7 anonim válasza:
70%
Majd az magátol jön. En 13 eves vagyok es 10 evesen mar tudatosan almodtam. ☺
2017. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es csinaltal valamit hogy elerd vagy csak ugy? Es milyen rendszeresseggel sikerul?
2017. márc. 26. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ritkán skierül, de az akkor király! 14 évesen kb 2szer, azt évi 2-3, vagy egy alkalommal se, nem tudom, nekem semmi nem vált be. (megcsíped magad, álomban próbára teszed álmodsz-e) vagy összejön vagy nem, ha összejön, akkor CSODA! ha nem, akkor lehet álom, marhaság, nagy ritkán picit horror. nem tudok konkrét technikát rá. de qrva király ha ösztönösen ráérzel valahogy-
2017. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kitartás kell
2017. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha félelem van benned, akkor a dolgok álmodban csak úgy megtörténnek veled. Ha nem a félelmeiddel, kétségeiddel foglalkozol és egy egész valóság alakul a te akaratod szerint, akkor felmerül benned a gyanú, hogy isteni hatalommal nem vagy felruházva a kinti világban, így a tudatosság jön magától.
2017. márc. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves elozo

Igen ebben van logika csak en altalaban az almaimban nem szoktam teremteni.

Ha teremtenek is akkor se tunne fel mert mintha szinte csak nezo lennek az almomban a dolgok tortennek velem es nekem fel se tunik hogy valami nem stimmel.

Mintha egy szurke kod eltompitana az agyamat. Lehet hogy nevetseges de igy van es ezeket szeretnem iranyitani tobbszor. Szerintetek ezek a modszerek pl. RC, delta hullam, alomnaplo hatasosak?

Koszi szepen a valaszokat

2017. márc. 27. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkèpzeled a súlytalanságot ès kiröppensz. Ezt most nevezzük ld-nek.
2017. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!