Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Hogyan "gyakoroljak"? Tanácsokat, tapasztalatokat várok. Köszi előre is!
2015. júl. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Sehogy! Nem befolyasolhato!
2015. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyamon tanitanak alomkontroll technikat. Hosszu elmagyarazni, es sztem kell hozza gyakorlat, h tenyleg ilyen szinten menjen.
2015. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
[link] Itt találsz technikákat rá olvasgass!
2015. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetugyerek válasza:
En a fejemet vertem a falba, azt álmodtam, hogy összevarják. Aztán kiderült, hogy nem csak álom volt:/
2015. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy minden nap sokszor feltettem magamban a kérdést, hogy ,,Most álmodok? Látok valami furcsát, szokatlant"? és körbeszemléltem. Ez azért jó, mert ha nappal többször felteszed magadnak ezt a kérdést, akkor nagyobb valószínűséggel álmodban is fel fogod tenni. És akkor, ha valamit szokatlannak találsz, akkor rájössz, hogy álmodsz. Így sikerült az első tudatos álmom.

Azóta nem mindig, de gyakrabban rájövök álmomban, hogy álmodok. Főleg akkor, mikor elhunyt mamámmal találkozok álmomban. Akkor szinte mindig rájövök, hogy ez csak egy álom lehet, hiszen mama már nem él. És akkor kezdődhet a tudatos álmodás!

2015. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
álomtesztet, valóságtesztet csináld naponta 10-15x mert enélkül sose fogsz tudatra ébredni álmodban
2015. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nekem eddig 1-2x volt csak. Néhányszor álom közben jöttem rá, hogy álmodom, egyszer meg volt, hogy úgy aludtam el, hogy végig tudatában voltam, hogy most elalszom. Ez utóbbihoz kellhet egy tudati szint, amit nehéz elérni, meg én sem igazán tudom befolyásolni, hogy melyik nap mennyire vagyok punnyadt. Akkoriban sokkal jobban foglalkoztatott ez a spiritualitás téma, aztán valószínűleg emiatt lehettem képes rá. Passz.
2015. szept. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!