Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok Tudatosan Álmodni?

Huskyloverapach kérdése:

Hogyan tudok Tudatosan Álmodni?

Figyelt kérdés
Már nappal nyomom magamnak az rc-t (megharapom a nyelvem) de ha álmodok akkor elfelejtem hogyan itassam bele az agyamba hogy álmomban is rc-ézsek? Amúgy még nagyon kezdôvagyok.

2015. jan. 29. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lassan egy éve próbálkozok vele de semmi eredmény


Tudatra ébredés a legnehezebb, az hogy tudd hogy az egy álom

2015. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bármiféle gyakorlás nélkül nekem eddig miota hallottam róla, egyszer sikerült rájönnöm, hogy éppen álmodok. Valahogy eszembejutott valakiről, hogy ő vele nem találkozhatok akkor és ott. De nem sokáig sikerült ezutan az álomban maradnom sajnos.
2015. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Missi_Key ***** válasza:
Nekem ha az álombeli énem rá is jön hogy álom, akkor sem az igazi tudatom van jelen... Ha egyszer rájösz hogy kell mondd el nekemis
2015. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tudatra ébredés a legnehezebb

az a baj hogy mindent elfogadok amit álmomban látok úgy ahogy van

nem csodálkozok rajta hogy ez hogy lehet

még ha olyan emberrel találkozok akivel a valódi világba biztos nem találkoznék, azt álomban természetesnek veszem

2015. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyelvharapásról még nem hallottam. Szerintem rossz módszer, mert felébredhetsz tőle, ha álmodban is megcsinálod.


Javaslom WBTB-zz, vagyis kb 5 óra alvás után 20-40 perc ébrenlét, aztán visszaalvás.

Nekem az jött be, ha ilyenkor egy rövid felfrissülés után meditálok. Akkor elég lehet a 20 perc is.


Napi szinten agyalj rajta, képzeld el, hogy miket szeretnél megcsinálni, kipróbálni! Rengeteg trükk van, mindent megtehetsz, ami lehetetlen.


Keress fórumokat, ahol napi szinten beszélgethetsz a tapasztalatokról!

2015. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
álomkontroll nevű technika. AZ 1. lépés, hogy megpróbálsz emlékezni az álmaidra. Ha az már megy akkor léphetsz tovább.
2015. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Azonosito321 válasza:

Azt mondjak, hogy tudatos elalvas modszere olyan nagyon nehez (WILD), de en tizeneves koromban, ugy alkalmaztam, mintha az lenne a normalis. A fantazianak nagyon sok köze van a T almodashoz! Szerintem felejtsd el ezt a visszaemlekezös dolgot! Probalkoztam vele, de max 1x 2x jött be, akkor sem ugy mint anno!

Mikor becsuktad a szemed, nem szabad gondolkoznod, csak nezd a sötetet----Az Nem Jo Ha Atnezel Rajta, A Sötetet Bamuld!!!!!

Megjelennek kesobb alakzatok kek meg piros stb., ez szinte biztos!

Miutan megjelentek kezd el azt iranyitani, probald formalni az alakzatokat!

Lassacskan elersz egy olyan szintre mikor mar kepek kezdenek egyre jobban kirajzolodni----FONTOS: Ez egy Halucinoid elmenyt okoz, amitol megijedhetsz es egybol felebredsz!!!

Ha ezen tul esel, akkor sinen vagy es kezdothet a tudatos alom!

Azert ajanlom ezt neked(tek), mert ha ezt elsajatitod, akkor mar egyszeru lesz lemenned TA ba. A te modszereddel kb. csak a szerencsere bizhatod magad.

KÖRNYEZETI HATASOK:

Csendes helyen legyel, relaxalo környezetben (Ez sem fontos! En mar Tudatos Almodtam Epitkezesen is az 1 oras szünetemnel XD)

Probald leküzdeni a viszketo erzeseket (Nincs semmi borbetegsegem de nalam ez a legnehezebb!! Mindig vmi viszket amit meg kell vakarnom es b....tom az egeszet :D)

Ennyi lenne

Sok sikert a Tudatos Almodashoz!

2015. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Azonosito321 válasza:
Amit elfelejtettem: Legegyszerubben fizikai faradtsag utan lehet ezt alkalmazni! Ha a tested faradt, szellemileg viszont toppon vagy, a tested aludni fog,az agyad viszont, ha jol csinalod nem!
2015. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!