Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok tudatosan...

Miért nem tudok tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Már két hete gyakorolom a valóságtesztet meg hasonlók mégsem megy,álmomban sohasem vizsgálom meg a környezetemet vagy ha mégis akkor sem teljes tudatomban...

2015. jan. 4. 11:15
 1/7 Legoman ***** válasza:
Ezt nem könnyű elérni. De ne add fel. :) Sokkal többet kell foglalkoznod a témával.
2015. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem tudom mit jelent tudatosan álmodni?:(
2015. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
100%
Annyit tesz, hogy mikor lefeküdsz aludni, akkor tudatában vagy annak, hogy álmodsz, szóval tudod, hogy ez egy álom, és nem a valóság, azután megtanulod átvenni az irányítást, és azt csinálsz álmodban, amit akarsz. De nem könnyű, és sokáig tart elsajátítani. :)
2015. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hét az semmi

Én már lassan egy éve mindennap foglalkozok a témával és még normál álmaim is alig vannak


pedig jó lenne már egy tá... vagy 2... vagy minden éjjel :D

2015. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig a tudatos-alom.net -en azt írják valóság tesztel akár már 1-2 nap után is el lehet érni...
2015. jan. 4. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a technika arról szól, hogy reflex szerűen betápláld magadba a teszt előhívását. Ezt minden szituációban gyakorolni kell, mert előfordulhat, hogy túl slampos vagy túl extrémek az álmaid és azokban a szituációkban eszedbe se jut, hogy épp álom tesztet hajts végre. Ha esetleg van valami visszatérő motívum álmodban ami a valóságban is előfordul, pl gyakran jársz álmodban is wc-re, vagy gyakran közlekedsz ugyanazon az úton álmodban és valóságban, vagy gyakran találkozol ugyanazzal a személlyel. Érdemes azokhoz kötni az álom teszt előhívását, mert nagyobb az esély, rájössz.
2015. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Colix válasza:
többet kell foglalkoznod az álmokkal, írd le azokat az álmokat is amik nem tudatosak. én pl tul hanyag vagyok a valóság teszthez de már volt többször is tudatos álmom de miből nagyrészt hamar felébredtem. ez nem egy könnyű dolog ne hagyd abba. és készülj fel ara hogy az leső nagyon rövid lesz de nagy jelentőségű.
2015. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!