Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tud é valaki tudatosan álmodni?

Tud é valaki tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Tud é valaki tudatosan álmodni.. kedves forumozók? És ha igen, mire használja?
2016. márc. 8. 23:30
 1/7 anonim válasza:
Én tudok. :D Többször tudtam már befolyásolni. Például dugtam egy nőt álmomban, és valahogy én irányítottam az egészet. :p
2016. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap sikerült. Egy különleges álom során rájöttem, hogy álmodom, és aztán arra koncentráltam, hogy benne maradjak.

Sikerült.

Ezután a fantáziádra bízom, hogy mit csináltam, de a lényeg, hogy bizonyos zavaró körülményekre nem volt hatásom. És nem sokkal később visszaestem nem tudatos álomba.

2016. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor alkalmazom, ha kíváncsi vagyok, a holnapomra. Pl:. nem egyszer álmodtam meg, a másnapi dolgokat. Eleinte nem volt tudatos, de ha koncentrálunk, sikerülhet, kérdéseinket feltenni, majd ösztönös választ kaphatunk! Tanácsolom,hogy fuss pár kört, valahol, vagy kocogj 10 percet, minimum, majd egyél rengeteget, lefekvés előtt, majd úgy aludj el, hogy koncentrálsz,közben, befelé figyelsz, a fejedbe, egy kérdésre a fejedben. gondolatban kell beszélni,és kérdezni, folyamatosan,míg úgy nem érzed, hogy már alszol, de még tudatodnál vagy! Lassan jön valami álom lény, és megválaszolja, avagy, egy hang sugallja,álmodban! Koncentrálj, "vizualizálj" ,az is segíthet! :) ha sikerült, írj privátban, élményeket.
2016. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem kétszer sikerült felébresztenem magam,mikor rosszat,nyomasztót álmodtam,akkor rájöttem,hogy ez csak álom,mondogattam magamnak,hogy keljek fel és néhány után sikerült...nem szoktam amúgy gyakran rosszat álmodni,szóval nem tudom,most is működne-e vagy ez a két eset véletlen volt
2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fhonyx ***** válasza:

Tud-e valaki, igazából mindenki ez nem egy képesség amivel a kiválasztottak rendelkeznek,olyan mint a foci sokat gyakorlod jobban megy bárki el tudja sajátítani.


Nekem már párszor sikerült és azt vettem észre, hogy azóta éberebbek az álmaim jobban emlékszem rájuk, de írj álomnaplót nagyon sokat segít és mulatságos visszaolvasni is! Mindent bele szurkolok, hogy sikerüljön! :)

2016. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudatos,és tudattalan határait,nehéz irányítani,kivéve,ha valakinek különös,és az minden esetben,jelent valamit!
2016. márc. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem eddig kétszer sikerült

Mind a kétszer rájöttem hogy álmodok és tudatosan felkeltem.

2016. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!