Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Nem ugyan azok,de a lényeg ugyan az.Szóval vagy olyat álmodok, h. az egyik pillanatról a másikra elhagynak.Jól megvagyok a fiúval és másnap már nem tudom felhívni telefonon, és mindig azon gondolkozom h.de tök jól megvoltunk, hogy hagyhatott el?Lehet nem is hagyott el?Pedig elhagyott.A másik pedig mindig gilisztákról álmodom(olyanok amitől az ember lesz gilisztás.)Múltkor pl. a szobában másztak a falon és attól féltem h. nehogy rám másszanak mert akkor bele mennek a testembe.

Iszonyatos.


2010. máj. 11. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a bizalomról szól az első álmod - bizalom, önbizalom kérdése

a második pedig a szex-el kapcsolatos, a giliszták szimbolizálhatják a férfi nemi szervet, a beléd mászás akár a szexet, teherbe eséstől való félelmet, attól való félelmet, hogy magába olvaszt a srác, elveszted a függetlenségedet

a két álom szorosan összefügghet egymással

2010. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig szeretem a páromat és akarok gyereket, bár azért félek,h.milyen anya leszek.
2010. máj. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!