Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Nem mintha különösebben hinnék az ilyesmiben, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.


1. Sötét helyen vagyok és hiába nyomom a lámpa kapcsolóját, az nem működik. Nem valami horror-dolog, inkább csak idegesítő - a sokadik alkalommal már álmomban is sejtettem, hogy nem fog működni, de azért mindig próbálom felkapcsolni...


2. A fürdőszobában vagyok és a WC-öblítő meghibásodik, folyamatosan ömlik bele a víz, valamiért el is van dugulva, mert egy idő után már kifolyik belőle a víz...


3. Gyakran álmodok sporteseményeken (Futball, Forma 1) történő hatalmas balesetekkel, tragédiákkal. Általában nem vagyok a helyszínen, csak TV-n nézem, de így is elég sokkoló. Kivétel nélkül mindíg van halálos áldozat is.


2011. febr. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Miben nem hiszel? Az álmaidban vagy abban, h jelentenek vmit? Mert vmit biztos jelentenek, mégha nem is ezoterikusan, de lelki, pszichikai jelentése lehet neki. Vagy az is lehet, h tényleg egy mátrixban élünk, de ez már inkább filozófiai kérdés, mintsem ezoterikus :D
2011. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki azzal van, hogy húha álom, jelez valamit, amúgy meg semmit sem xD biztos nézel híreket ahol hallasz baleseteket, vagy elmegy a tűzoltó mentő és gondolod hogy úh mien baleset történt, és amikor lefekszel ez még benne van a gondolataidba és megálmodod, vagy mikor a legnagyobb félelmeinket megálmodjuk azt nem azért, mert megfog történni, csak azon vagyunk és mondogatjuk hogy ne, miközben megálmodjuk! Felkelsz, és nem kell azon gondolkodni hogy mi álmodtál...
2011. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!