Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok. Mit jelenthe...

Visszatérő álmok. Mit jelenthetnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A legtöbbször azt álmodom,hogy repülök. Elrugaszkodok a földtől és már lebegek is. Aztán álmomban nem mindig látok tisztán. Amúgy is szemüveges vagyok, de ott sokkal rosszabb. Sokszor tudok víz alatt lélegezni. Ezek mit jelentenek? És az igaz,hogy az álom gyorsan lejátszódik a fejünkben, csak közben tűnik hosszabbnak? Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2011. júl. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyat álmodni hogy az iskolában vagyok, ugrok 1et és lebegek 1-2 méterrel ( néha nagyon magasra megyek) a föld felett, de mindig csak felfele megyek, lefelé nem tudok! És ha nagyon magasan vagyok, akkor lezuhanok :S


A kérdésedhez kapcsolatosan:

Öhh én nem értek ezekhez :S

2011. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én azért le tudok szállni,soha nem zuhanok,sőt, még élvezem is. :D De érdekelne a jelentése. Meg a többinek is....
2011. júl. 10. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Álmokba sose lehet tisztán látni huu láttam valahol egy ilyen videot megkeresem neked az volt benne miért van rémállom miért jön vissza ugyan az az álom meg ilyesmi :)
2011. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utcsó vok!

[link]

Olvassd ebb benne van a zuhanásos dolog hogy az mit jelent igaz nem video de hasznos:D

2011. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Óóó, köszönöm :)
2011. júl. 13. 14:42
 6/7 anonim válasza:
lehet az álmod azért tér vissza mert ez egy vágyad vagy valami ilyesmi ... és igen az álom nagyon gyorsan játszódik le a fejedben ... és egy este 3-mat álmodik az ember csak ebből nem emlékszik mindre ...
2011. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kb. ilyet szoktam álmodni, hogy nem nagyon homályosan látok, (pedig futnom kéne... ) de van amikor lebegek és csak úgy tudok menni, mintha úsznék a levegőben :D Azt a részét még élveztem is :)
2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!