Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek, fokozatosan...

Mit jelenthetnek, fokozatosan nőnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4-5 napban több álmom is volt.

A legrégebbiben, ha a 4-5 nappal ezelőttit vesszük, egy doboz kis apró gyöngyöt borítottam ki a padlóra (vörös színűek) és azokat kezdtem összeszedegetni.


A 3 nappal ezelőttiben paradicsomok és kis piros golyók voltak (kb 5 cm átmérőjűek, és a paradicsomok is mintha kislabdák lettek volna)


2 nappal ezelőtt meg azt álmodtam, hogy focizok. Tehát itt a focilabda jelent meg.


Tegnap/ma meg egy lifttel kilőttem magam az űrbe, és a Földet láttam. Látjátok a fokozást?

gyöngyök -> kisgömbszerű testek (5cm átmérő) -> focilabda -> Földgömb

Valaki meg tudná fejteni ezek mit jelenthetnek?



2011. nov. 8. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:

A mai álmom az volt, hogy egy labirintusban bóklásztam, ahol két utat választhattam: vagy anyuval megyek valahová szórakozni, vagy apuval és tesómmal a vidámparkba.

Először anyut mondtam, aztán meggondoltam magam, és végülis apuékkal mentem vidámparkba, ahol egy liftbe beszálltunk és irányíthatatlan lett a lift. Elkezdtünk zuhanni, hiába nyomogattam a gombot, nem működött/megzavarodhatott valami, és végülis "kilőttük" magunkat az űrbe. És láttam magát a Földet is.


Ez mit jelenthet?

2011. nov. 8. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok segíteni, de itt vannak akik jó az ilyen álomfejtésben, addig pedig a google a barátod.
2011. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, meglehetősen sokan vannak itt akik jók abban, hogy írnak valami nem teljesen légből kapott dolgot, de álom fejteni, így a pszichológia mai állása szerint nem lehet. Ahhoz az kellene kedves kérdező, hogy beleássuk magunkat az életedbe, annál meg akkor sokkal jobb módszer ha megtanulsz tudatos álmodni és álmodban magad fejted meg az álomtartalom jelentését.
2011. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: Jobban nem is mondhattam volna... Viszont én már nem is erölködöm ezt szajkózni itt, mert úgyse fogják fel...
2011. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!