Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért fogom ezt álmodni?

Miért fogom ezt álmodni?

Figyelt kérdés
Azt fogom álmodni, hogy nyertem a lottón és többször is lesz ilyen álmom az elkövetkező napokban. Vajon minek fogom ezt álmodni?
2017. jan. 8. 00:42
 1/8 anonim válasza:
Mert tudatosan ezt akarod.
2017. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Strategianak jo. Ha mukodik kiprobalom. De konkretan el kell hataroznod h mikor es melyik lotton fogsz nyerni.
2017. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már tudod, mit fogsz álmodni a következő napokban, aludnod is kár.
2017. jan. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már éppen írtam a választ, amikor felötlött bennem a felismerés: Előre láttam, hogy válaszolni fogok erre a kérdésre.

Aztán ördögi tervet eszeltem ki: Mégsem adok választ, ezzel megbontom a tér-idő szerkezetét, a kontinuitás így megszakad, és mint az eredeti állapot egyetlen ismerője, én leszek az egész világ ura.

Ha ha ha ha ha haaa!


Már csak várnom kell.

2017. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ott cseszted el elöző, hogy írtál ide válszt. Mert ez is befolyásolja az esemènysort.
2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem válasz, csak hozzászólás. Így még van esélyem.
2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ezeket az álmokat nem nevezném tréningnek, mert hát nem is tudatosak. Nem határoztam el magamban, de álomban az ötöslottón nyertem és a következő napon a hatoslottóról fogok álmodni. Aztán jönnek majd a nem számos lottók, mint mondjuk a Skandináv meg a Joker és a Luxor. A lényeg, hogy mindet megnyertem, de nem tudom mit jelent. Már lassan nem nem fogom tudni hová tegyem a pénzt, mert nem fog beférni a spájzba, de erről majd csak a jövőhéten fogok álmodni.

#4 Nem fog sikerülni, mert eleve úgy kellett volna, hogy válaszolsz és akkor bontod le a tér-időt. Amit láttál az csak egy előzetes volt egy párhuzamos univerzumból. Sokszor megtévesztő lehet ezért kell a kaput figyeli, mint a sliders-ben. Amelyik nyikorog az az igazi.

2017. jan. 8. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Xddddddd
2017. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!