Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az alábbiakkal...

Kiara0213 kérdése:

Mit jelent az alábbiakkal álmodni?

Figyelt kérdés

Álmomban egy régi stilusu vallásos házban voltunk 10 hós kislányommal aki még nem tud menni. PIROS GYERTYÁT osztogattak mindenkinek és nagyon sok volt belole. Aztán le ültunk egy asztalhoz, ahol szinzén ilyen vallásos dolgokat osztogattak szent képeket naptárral meg táskát. (hátizsk) Én egy SZÚZ MÁRIA KÉPÉVEL ellátott ZSEBNAPTÁRT vettem el.

Következő pedig az hogy ajtonál álltunk az amugy menni nem tudó kislányom állt és emeltem fel, majd észre vettem hogy a fenekénél ki lyukadt a nadrágja. be mentunk egy szobába, ahol volt rengeteg ruha,(ott majd találok ruhát.) Majd észre vettem egy hosszu fekete haju kb 40-50 cm-es Játék babát. Aztán az egyik holgy be jott a szobába, és megkérdezte hogy miénk-e a baba én azt válaszoltam hogy igen mert a kislányomnak nagyon tetszett. Hozzá teszem ez a helyiség ahol voltunk olyan volt mintha valami vallásos rendezményen lettünk volna ahol csak női "gondozó" szerüségű emberek voltak, és volt rengeteg gyerek



2016. dec. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Ne gondolkodj rajta.
2016. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rengeteg gyerek ottlète nem gyanus?
2016. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!